31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Fryzjerskie metamorfozy Maniewskiego w TVN Style

Maciej Maniewski, znany stylista włosów już drugi sezon pomaga Mai Sablewskiej zmienić wizerunek Polek. Mistrzowskie cięcia, inspirowane światowymi trendami możecie zobaczyć w programie – „Sablewskiej sposób na modę”.

– Mój program tylko dotyczy mody, tak naprawdę najważniejsze w nim są kobiety i ich uczucia. Dzielę się z nimi swoim doświadczeniem, pomagam odnaleźć styl i odzyskać wiarę w siebie. Ważnym elementem ich przemiany jest fryzura. Czasami to klucz do całej transformacji. W tej roli niezastąpiony jest Maciek Maniewski. Odkrycie drugiej edycji. Świetnie rozumie potrzeby kobiet i dopasowuje stylizację do osobowości uczestniczek. Z jego pomocą jestem pewna, że efekt każdej metamorfozy będzie rewelacyjny – mówi Maja Sablewska.

Maciej Maniewski, ceniony designer sztuki fryzjerskiej oraz twórca marki Maniewski Hair & Body od kilkunastu lat dzieli się swoim talentem i tworzy inspirujące trendy. Stylizuje przy sesjach fotograficznych, podczas pokazów topowych, polskich projektantów mody, na planach filmowych oraz programów telewizyjnych. Dba o wizerunek polskich gwiazd – jest autorem wielu głośnych metamorfoz fryzjerskich. W tym jak i poprzednim sezonie pomaga także Mai Sablewskiej zmieniać wizerunek uczestniczek jej programu.

– Ogromnie cieszę się z możliwości współpracy z Mają przy kobiecych metamorfozach. Większość Polek ma włosy słowiańskie, a więc delikatne i pozbawione objętości. Wiele z nich nie zdaje sobie z tego sprawy i nie wie jak o nie prawidłowo dbać. A tajemnica pięknych włosów tkwi w ich strukturze i w doborze odpowiednich produktów. W programie pomagam uczestniczkom zrozumieć ich włosy, doradzam w zakresie pielęgnacji i tworzę stylizacje, które oddają ich osobowość. To wyjątkowe doświadczenie móc uczestniczyć w ich przemianie – podkreśla Maciej Maniewski.

Metamorfozy uczestniczek programu „Sablewskiej sposób na modę” można obejrzeć w TVN Style. Na co dzień Maniewski stylizuje w swoich salonach w Krakowie i w Warszawie. Salony odzwierciedlają oryginalne spojrzenie kreatora marki Maniewski Hair & Body na nowoczesne fryzjerstwo – styl i elegancja stanowią oprawę dla warsztatu stylisty, jego umiejętności i pasji kreowania trendów. Maciej Maniewski rozwija i propaguje szlachetną ideę wielkiego fryzjerstwa, czyli modelowania włosów przez cięcie. Zasadą tworzenia stylizacji jest wykorzystanie autorskich technik strzyżenia, w których najważniejsze jest precyzyjne kształtowanie, rzeźbienie i dopracowywanie fryzury oraz nadawanie jej najbardziej harmonijnej formy. Maniewski nie zapomina przy tym o inspiracjach najciekawszymi, światowymi trendami, które sam również kreuje i rozwija. Stworzona w ten sposób stylizacja jest nie tylko modna, ale także funkcjonalna i trwała oraz łatwa i wygodna w codziennym odtworzeniu.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł