2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

To dopiero początek!

Maciej Maniewski, ceniony stylista i designer fryzjerstwa razem z klientami, przyjaciółmi oraz polskimi gwiazdami świętował 10. urodziny swojej marki – Maniewski Hair & Body. Jubileuszowa gala odbyła się w Warszawie w Domu Handlowym Vitkac, w którym mieści się atelier mistrza sztuki fryzjerskiej.

[iframe width=”507px” height=”300px” src=”//www.youtube.com/embed/8XjXMQZMKQ4?rel=0;showinfo=0;modestbranding=1″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

Gdy patrzę wstecz myślę o 20 latach ciężkiej pracy, dzięki której dzisiaj możemy świętować 10. urodziny marki Maniewski Hair & Body. Jubileusz to nie tylko czas podsumowań, ale przede wszystkim realizacji nowych planów. Jestem przekonany, że to dopiero początek. Przez te ostatnie lata wiele robiłem, aby znaleźć się tu, gdzie jestem dzisiaj, dlatego ogromnie się cieszę, że teraz spokojnie i z pewnej pozycji mogę dalej rozwijać się artystycznie i biznesowo.” – powiedział Maciej Maniewski podczas gali.

PictureArt002 backstage 2

Do wspólnego świętowania jubileuszu, obok profesjonalistów z branży fryzjerskiej, zaproszono także klientów i przyjaciół Maniewski Hair & Body. Na początku uroczystości Maciej Maniewski przypomniał gościom historię marki, która w ciągu ostatnich 10 lat została doceniona za profesjonalizm i inspirującą rożnorodność. Podkreślił również, że w tym czasie jego autorska metoda pracy z włosami, tzw. modelowanie przez cięcie zyskała powszechne uznanie, a Maniewski Academy odkryła wiele talentów sztuki fryzjerskiej, które pracują w salonach partnerskich marki w całej Polsce. Na koniec zdradził także, że kolejne miasto, po Krakowie i Warszawie, w którym planuje otworzyć swoje atlier to Katowice.

wernisaz 9 wernisaz 10

Głównym punktem programu jubileuszu był wernisaż fryzur Shape by Maniewski, których pomysłodawcą jest Maciej Maniewski. Modelki, m.in. Kamila Szczawińska, zaprezentowały premierową kolekcję fryzur, przygotowaną przez zespół wybitnych specjalistów – Maniewski Team. Kolekcja ta inspirowana jest najnowszymi trendami oraz przedstawia esencję Maniewski Hair & Body, która zawiera się w wizjonerskim podejściu do stylizacji i pielęgnacji włosów.

Na urodzinach marki nie zabrakło także wielu polskich gwiazd, które od lat cenią ogromny talent Macieja Maniewskiego. Wśród nich znaleźli się m.in. Sonia Bohosiewicz, Ada Fijał, Agnieszka Kawiorska, Charlize Mystery, duet projektantów Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, Maja Sablewska, Ada Szulc oraz Monika i Zbigniew Zamachowscy. Uroczystą galę poprowadziła prezenterka i dziennikarka telewizyjna – Anna Popek, a wieczór uświetnił koncert Noviki wraz z zespołem. Głównym partnerem wydarzenia była marka Kemon.

gwiazdy 5 PictureArt.pl_51 gwiazdy 6 gwiazdy 10

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner