Fryzury „po domu”

#zostanwdomu wcale nie wyklucza modnych rozwiązań. Nasi styliści przygotowali dla Was najciekawsze i najmodniejsze fryzury. Nasze propozycje pozwalają włosom odpocząć w efektownej formie.

Absolutnym hitem jest kucyk retro w klimacie lat 60. Noszą go już takie gwiazdy, jak: Bella Hadid, Kim Kardashian, Jennifer Lopez czy Kylie Jenner.

Modę wprowadziła Hailey Bieber, która w takim uczesaniu wystąpiła na Met Gali. Fryzura ma plusy. Modeluje rysy twarzy, wysmukla i sprawia wrażenie, jakby włosów na głowie było dużo więcej. Kolejny trend to drugi biegun tej fryzury, który pozwala włosom odpocząć. Wystarczy zgarnąć je luźno i związać gumką zaraz przy szyi. Jeśli chcecie, aby fryzura była bardziej nonszalancka, można powyciągać kilka pasm i puścić je luźno. Poczujecie się nie tylko modnie, ale też kobieco.

Idealną fryzurą na zostanie w domu jest “półkoczek”. Wystarczy, że zbierzemy włosy na samym czubku głowy. Pamiętajcie, że zbieramy tylko część włosów i upinamy je wedle uznania. Zamiast gumki możecie użyć wsuwek. W ten sposób włosy nie będą bardzo mocno ściśnięte, a fryzura będzie wyglądała na luźniejszą.

W zależności od długości włosów i rodzaju cięcia możemy zapleść w warkocz jedno grube pasmo, albo np. dwa cienkie, resztę pozostawiając luźno. Dzięki temu stworzymy swobodną fryzurę w stylu lat 70. Dla urozmaicenia zawsze możecie zawiązać na głowie chustkę albo założyć dziewczęcą opaskę.

Podobne wpisy