31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Maseczki od Natashy Pavluchenko – chroń się i pomagaj

16 kwietnia wprowadzono nakaz noszenia maseczek ochronnych w przestrzeni publicznej. Nie oznacza to jednak, że maseczka nie może pasować do reszty naszego stroju. Stała się takim samym akcesorium, jak szalik czy apaszka.

Dlatego Natasha Pavluchenko przygotowała limitowaną kolekcję masek BLACK NP. Są już dostępne w naszym e-sklepie i są jednym z akcesoriów akcji Fryzjerzy Fryzjerom, którą zainicjował Maciej Maniewski.

Maseczka wielokrotnego użytku została stworzona przez Natashę Pavluchenko wyłącznie na potrzeby wspomagania szycia charytatywnych maseczek dla potrzebujących w czasie epidemii. Każda finansuje 15 maseczek charytatywnych. Możesz jednocześnie się chronić i pomagać.

Same organizujemy tkaniny, wkłady filtrów, gumki. Moje krawcowe — dziewczyny wysokiej klasy zawodowej — szyją codziennie. Dziękuję wszystkim, kto pomaga nam i wspiera materiałami.

– komentuje projektantka.

W nasilającej się pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 temat maseczek na twarz jest jednym z tych, które budzą najwięcej emocji. Rośnie liczba sklepów i placówek, które wpuszczają tylko klientów w maseczkach. Ich publiczny nakaz noszenia w krajach azjatyckich mocno przyczynił się do “spłaszczenia krzywej wzrostu zachorowań”, co ma być najlepszym dowodem na skuteczność.


Maseczki dostępne w salonach MANIEWSKI oraz w Sklepie online Natashy Pavluchenko.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner