1-30 kwietnia do zakupów powyżej 250 zł otrzymasz 2 tubki peelingu Clean Up w prezencie!

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

gramy razem dla wośp

28. stycznia po raz kolejny gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Marki Maniewski, Farmagan oraz Davroe znów łączą siły, aby i w tym roku wesprzeć Fundację. Zobacz, co przygotowaliśmy.

Metamorfoza spod ręki Mistrza

Przedmiotem licytacji na rzecz fundacji WOŚP jest Metamorfoza Maniewski. To wyjątkowa usługa, która pozwala w sposób kompleksowy zadbać nie tylko o włosy, ale też o doskonałe samopoczucie. Dbałość o każdy szczegół, dopasowanie koloru, cięcia do kształtu twarzy i charakteru, a także niezwykła pielęgnacja w postaci kaszmirowej keratyny, przywrócą włosom zdrowy, piękny wygląd.

W przypadku zwycięzcy lub zwyciężczyni licytacji, Metamorfozę przeprowadzi nie kto inny, a sam Maciej Maniewski. Co dokładnie wchodzi w skład usługi?

  • konsultacja i ocena kondycji włosów,
  • dobór fryzury do kształtu twarzy, charakteru pracy, osobowości z zachowaniem światowych trendów,
  • dobór koloru włosów do kolorytu cery,
  • dekoloryzacja włosów w przypadku rozjaśniania koloru,
  • wstępna pigmentacja włosów w przypadku przyciemniania koloru,
  • koloryzacja włosów na efekt końcowy przy użyciu najwyższej jakości farb,
  • strzyżenie włosów metodą modelowania przez cięcie,
  • Kuracja Kaszmirową Keratyną Farmagan,
  • odżywianie + konsultacja w zakresie codziennej pielęgnacji,
  • końcowe modelowanie włosów.

Indywidualnie dobrane kosmetyki

Uzupełnieniem Metamorfozy Maniewski jest doskonała, domowa pielęgnacja, która przedłuży salonowe efekty i sprawi, że włosy stopniowo będą w coraz lepszej kondycji. Dlatego po wykonaniu Metamorfozy Maciej Maniewski osobiście dobierze zwyciężczyni lub zwycięzcy zestaw kosmetyków Farmagan lub Davroe, które pozwolą na profesjonalną pielęgnację w domowym zaciszu. To właśnie dzięki regularnemu, samodzielnemu zadbaniu o kosmyki jesteśmy w stanie uzyskać najpiękniejsze i trwałe efekty.

eSkarbonka na rzecz Fundacji

Tradycją i nieodłącznym elementem działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są skarbonki, do których możemy wpłacać datki bezpośrednio trafiające do Fundacji. Od paru lat akcja przeniosła się również do przestrzeni internetowej, gdzie powstają eSkarbonki, działające dokładnie tak samo.

Wraz z markami Farmagan oraz Davroe założyliśmy naszą eSkarbonkę, a wpłacając do niej wybraną przez siebie, nawet symboliczną kwotę, możesz mieć pewność, że trafi na szczytny cel!

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner