1-30 kwietnia do zakupów powyżej 250 zł otrzymasz 2 tubki peelingu Clean Up w prezencie!

Nowy program szkoleniowy w Akademii Maniewski

nowy program szkoleń w akademii maniewski

Niech 2024 rok będzie Twoim rokiem – czasem pełnym edukacji i rozwoju na najwyższym poziomie. Sprawdź nowy program szkoleniowy w Akademii Maniewski, w którym czeka na Ciebie mnóstwo nowości!

Akademia Maniewski od lat szkoli fryzjerów z całej Polski. W nowym roku stawia kolejny krok w postaci nowego programu szkoleniowego. Jeszcze lepiej odpowiadającego na potrzeby fryzjerów, dającego swobodę i elastyczność, o światowej klasy standardzie. Jak powstawał i czego możesz się po nim spodziewać?  

Najpierw był… dialog

Gdy powstawał nowy program szkoleniowy Akademii Maniewski, kluczowe były rozmowy z kursantami oraz całą społecznością zgromadzoną wokół Akademii. To one pozwoliły zrozumieć potrzeby fryzjerów. Po zebraniu opinii oraz przeanalizowaniu trendów na rynku, Maciej Maniewski wraz ze swoim zespołem stworzył koncepcję, będącą odpowiedzią na aktualne wymogi fryzjerskiej branży.  

Co w nim znajdziesz? Najnowsze trendy w strzyżeniach i koloryzacjach, techniki, które ułatwią Ci codzienną, salonową pracę, jak i otworzą drzwi do świata mody. Poznasz tajniki pracy na różnych strukturach włosów oraz uwolnisz swoją kreatywność.  

Elastyczność ścieżek szkoleniowych  

Program został skonstruowany tak, aby dawać swobodę wyboru. Znajdziesz w nim trzy ścieżki szkoleniowe: Top Stylist, Senior Stylist i Master Stylist, zawierające po trzy szkolenia. Każda ze ścieżek odpowiada potrzebom rozwojowym fryzjera na określonym poziomie. Jednak w żadnym razie nie stanowi ograniczenia. Możesz poruszać się po całym programie, wybierając na przykład jedno ze szkoleń Top, następnie jedno Master i powrócić do poziomu Senior. Wybór należy do Ciebie!  

Kończąc każdą ze ścieżek szkoleniowych otrzymasz certyfikat Akademii Maniewski, będący niejako poświadczeniem posiadania wiedzy na danym poziomie. Co więcej, kończąc wszystkie trzy szkolenia o najwyższym poziomie zaawansowania ze ścieżek Top, Senior i Master – również otrzymasz certyfikat Master Stylist.  

Doskonały plan rozwojowy dla Twoich pracowników  

Posiadasz swój salon fryzjerski i chcesz zapewnić swoim pracownikom rozwój na najwyższym poziomie? Nowy program Akademii Maniewski jest swego rodzaju narzędziem w rękach właścicieli salonów. Ścieżki szkoleniowe odpowiadają ścieżkom rozwoju kariery w salonie fryzjerskim, co może być doskonałą ofertą przy nawiązywaniu współpracy. Z kolei regularne szkolenia stwarzają szansę na rozwój całego Twojego salonu.  

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odezwij się do nas mailowo na adres akademia@maniewski.pl lub telefonicznie 533 433 703, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci dobrać idealną ścieżkę rozwoju dla Twojej kariery! 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner