Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

GRUDZIEŃ: HOROSKOP MANIEWSKI

Co robi Słońce w strzelcu i jak to na nas wpływa? Tradycyjnie wraz z początkiem grudnia przestawiamy Wam nasz horoskop. Sprawdzamy, jaki plan na koniec roku przygotowały gwiazdy.

BARAN

Grudniowego luzu wiele osób może Ci zazdrościć. Merkury i Uran to gwarancja nowych i ambitnych pomysłów. Zrób coś dla siebie. Kilak chwil relaksu dostarczą wielu nowych inspiracji. Baw się, korzystaj z towarzyskich zaproszeń, ale trzymaj też rękę na pulsie – radzą gwiazdy. Luźne stylizacje i niezobowiązujące ujęcia idealnie sprawdzą się podczas nieformalnych spotkań i oficjalnych uroczystości.

Produkt dla Ciebie: Szampon Bioactive Hair Care VOLUME-UP

www.sklep.maniewski.pl/volumeup-szampon

 

BYK

Słońce w strzelcu sprawi, że zmobilizujesz się do nowych zadań. Nie musisz martwić się o pieniądze. Koniec roku miło Cię zaskoczy. A Wenus będzie sprzyjać poprawie sytuacji finansowej. Od 9.12 Mars działa opozycją na twój znak, zadbaj więc o dobre relacje z całym otoczeniem. Relaks w postaci wizyty u fryzjera jak najbardziej wskazany.

Produkt dla Ciebie: Spray Bioactive Hair Care REPAIR

www.sklep.maniewski.pl/repair-spray

 

BLIŹNIĘTA

Początek grudnia, aby podjąć konieczną decyzję o zmianie niezdrowych przyzwyczajeń. Pamiętaj, że chcąc zmienić nawyk, potrzebujesz tylko 21 dni. Mars będzie poganiać do zmian w diecie i trybie życia. Zmiany w głowie będą idealnie komponować się ze zmianami na głowie. Wymarzona metamorfoza jest w zasięgu ręki.

Produkt dla Ciebie: Delikatny lakier FIXTON

www.sklep.maniewski.pl/delikatny-lakier

 

RAK

Czujesz pełną gotowość na rewolucje! Czas na wielkie zmiany, do których od dawna przygotowywały Cię gwiazdy. Miesiąc sprzyja zdobywaniu ciekawych umiejętności. Po pracy wybierz się na siłownię lub basen, Od 9.12 wielka zmiana, Mars wkroczy do znaku Skorpiona. Planety utworzą więc dobroczynny trygon do Twojego znaku. Nowa fryzura? Czemu nie. To idealny moment na nowe wyzwania.

Produkt dla Ciebie: szampon Bioactive HS3

www.sklep.maniewski.pl/hs3-szampon

 

LEW

Każdy inny znak chciałby być w tym miesiącu właśnie Tobą. Najważniejsze będą zabawa i odpoczynek. Spełniaj swoje marzenia, porzuć schematy i lecz kompleksy – to zalecenia ze strony gwiazd. Jeśli zdecydujesz się na metamorfozę, ten moment zapamiętasz na całe życie . W końcu czujesz pełną gotowość na zmiany w sobie i wokół siebie.

Produkt dla Ciebie: serum arganowe Bioactive HS3

www.sklep.maniewski.pl/hs3-serum

 

PANNA

Przede wszystkim uporaj się z zaległościami. Szef uważnie Cię obserwuje, a konflikt to ostatnie, czego Ci teraz potrzeba. To czas, kiedy znajdziesz się w centrum zainteresowania, wiele osób zechce poznać twoje zdanie i zasięgnąć u ciebie porady. O ile od poniedziałku to piątku będzie bardzo intensywnie, w weekendy odpocznij. Zadbaj o kompleksową pielęgnacje. Twoje włosy i ciało będą Ci wdzięczne.

Produkt dla Ciebie: szampon BIOACTIVE HS3

www.sklep.maniewski.pl/hs3-szampon

WAGA

Wenus sprzyja udanym metamorfozom. To czas dla Ciebie. Wykorzystaj pomysły, zbierz inspiracje i odwiedź ludzi, którzy przełożą je na język trendów. Sekstyl Wenus obudzi twoją intuicję i sprawi, że nie przegapisz żadnej ciekawej osoby. Słońce będzie opiekować się finansami. Możesz sobie sprawić prezent, o którym od dawna marzysz.

Produkt dla Ciebie: Spray Bioactive Hair Care REPAIR

www.sklep.maniewski.pl/repair-spray

 

SKORPION

Jesteś w tym miesiącu ulubieńcem gwiazd. Brawo! Ryzykowne i śmiałe plany? To właściwy moment. Nawet rzeczy nie możliwe będziesz realizować z dużym powodzeniem. Nie bój się działać. Radykalna zmiana w wyglądzie? To czas kiedy brunetki zamieniają się w blondynki i na odwrót.

Produkt dla Ciebie: Maska Bioactive Hair Care HYDRA

www.sklep.maniewski.pl/hydra-maska

 

STRZELEC

Rzucisz się w wir ważnych spraw, ale nie zapominaj o sobie i swoich potrzebach. Z uwagi na zdrowie wybieraj sprawdzone produkty o naturalnym składzie. Słońce w Twoim znaku sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności i zacieśnianiu ważnych znajomości. Mars z kolei  do 9.12 może okazać się pomocny w zawodowych negocjacjach..

Produkt dla Ciebie: Spray Bioactive Hair Care VOLUME-UP

www.sklep.maniewski.pl/volumeup-spray

 

KOZIOROŻEC

W tym miesiącu będziesz duszą towarzystwa. Wenus zagwarantuje więcej zaproszeń na towarzyskie spotkania. Warto się będzie ruszyć i zobaczyć, kogo spotkasz na swojej drodze. Postaw na nieformalne i niezobowiązujące naturalne stylizacje. Odwagi. Merkury będzie ci pomagać w relacjach z ludźmi. Wystarczy, że pozwolisz mu działać.

Produkt dla Ciebie: Szampon Bioactive Hair Care REPAIR

www.sklep.maniewski.pl/repair-szampon

 

WODNIK

Sekstyl Merkurego sprzyja nauce, szkoleniom i dobrym wiadomościom. Miej oczy i uszy szeroko otwarte. Wenus sekstylu do twojego znaku od 1.12 bardzo ułatwi dogadywanie się z ważnymi osobami. Teraz możesz przekonać szefa do planu, na jakim od dawna ci bardzo zależy. Merkury zachęca do spacerowania, a także dbania o zdrowie.

Produkt dla Ciebie: Maska Bioactive Hair Care HYDRA

www.sklep.maniewski.pl/hydra-maska

 

RYBY

Gwiazdy mają dla Ciebie same dobre wiadomości. Jowisz przyniesie radość i powodzenie. Zmiany, których trochę się obawiasz, okażą się bardzo korzystne. Od 9.12 Mars sprawi, że pewne nieosiągalne rzeczy i sprawy staną się teraz możliwe. Merkury sprzyja porządkom w finansach. Jeśli marzy Ci się radykalna zmiana, to idealny moment.

Produkt dla Ciebie: Maska Bioactive Hair Care KEEP COLOR

www.sklep.maniewski.pl/keep-color-maska

 

 

 

 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner