2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Grzywka? Od baby bangs po łagodne fale

Grzywki wracają do łask. Wybieg dosłownie oszalał. Tymi w wersji mikro zachwyciła się Prada, Miu Miu i Dries Van Noten. Równie popularne są te falowane stylizowane na lata 20. Pamiętaj jednak, że ile twarzy, tyle grzywek. Sprawdź, jaka będzie odpowiednia dla Ciebie.

Mikrogrzywki najlepiej sprawdzą się u osób o szczupłych twarzach. Nosi się je zazwyczaj na półdługich lub długich włosach.  Ten rodzaj fryzury łatwiej jest wykonać na włosach prostych niż kręconych. 

Jeśli kształt Twojej twarzy jest podobny  do serca,  wskazana będzie dłuższa grzywka, łagodnie opadająca po bok a la lata 70. Od lat z dużym powodzeniem nosi ja Kate Middleton.

Twarz owalna daje ci najwięcej możliwości. Krótkie grzywki w stylu Audrey Hepburn to propozycja dla Ciebie. Dłuższe i wycieniowane? Dlaczego nie!

Falowana grzywka jest bardzo efektowna, ale nie należy do najłatwiejszych propozycji.

Ułożenie włosów na kształt fali to swobodne nawiązanie do trendów z lat 20. XX wieku. Jeśli chcesz spróbować, pamiętaj o dobrych kosmetykach do stylizacji. Idealnie sprawdzi się lakier wieloowocowy Bioactive Styling marki FARMAGAN.

Kolejne inspiracje – tym razem z pokazu Chloé i Altuzarry już za tydzień. 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner