31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Hair M Show – fryzjerzy dzieciom

Fryzjerzy! Weźcie udział w charytatywnym Hair M Show i razem z nami wspierajcie dzieci w Peru – apeluje Maciej Maniewski, zapraszając branżę fryzjerską do Poznania. Maluchy nie mają szamponów, brakuje im środków higienicznych. Pokażemy Wam, o co chodzi – dodaje.

W programie wydarzeń specjalnych Hair M Club znalazło się nie tylko seminarium „Ice&Cold”, ale również artystyczne show fryzjerskie w reżyserii Adama Adamonisa z choreografią Karoliny Kroczak. 10% z biletów trafi na konto Fundacji Papaya, pomagającej dzieciom i młodzieży w krajach rozwijających się.

KUP BILET NA HAIR M SHOW

W jaki sposób zainteresowałeś się sytuacją dzieci w Peru?

Ta historia w pewnym sensie na mnie czekała. Na pewno bardzo mnie wzruszyła. O sprawie opowiedziała mi Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN. Podczas jednego z naszych spotkań pokazała mi zdjęcia, film. Ona sama była w Peru i postanowiła podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami. Ta historia chwyciła mnie za serce. Nie mogłem przejść obok sprawy obojętnie. Okazało się, że pomocą humanitarną i rozwojową dla dzieciaków zajmuje się Fundacja Papaya, z którą nawiązałem współpracę. Branża fryzjerska może tutaj pomóc.

Musisz przyznać, że nie tylko tamte dzieci potrzebują pomocy…

Oczywiście. To globalne problemy, które w zależności od szerokości geograficznej mają różny wymiar. Mam wrażenie, że jednak to kraje trzeciego świata i kraje rozwijające się potrzebują wsparcia najbardziej. Chcę udowodnić, że fryzjerzy mogą zabrać głos, który będzie słyszalny i widzialny. Dlatego postanowiłem zmobilizować środowisko, które zbierze się pod koniec kwietnia w Poznaniu.

Zapraszasz branżę fryzjerską na charytatywne show. Czego można się spodziewać?

Tak! Zapraszamy wszystkich fryzjerów. Mamy dla Was kilkaset miejsc. Przyjeżdżajmy i rozmawiajmy.
Problem jest potężny, a do głosu dochodzi też czynnik fryzjerski. Dzieciaki nie mają szamponów, brakuje im środków higienicznych. Pokażemy Wam, o co chodzi. Zobaczycie niesamowite zdjęcia z Peru. Coś co trafia w samo serce. Show z kolei to mój wyjątkowy projekt. Premierowo został pokazany w Turynie. Reżyserii podjął się Adam Adamonis, na scenie w choreografii Katarzyny Kroczak pojawią się m.in. tancerze „You Can Dance”. To widowisko pokazuje, że fryzjerstwo może być sztuką i przekracza granice. W to „przekraczanie granic” doskonale wpisuje się społeczna odpowiedzialność biznesu.

Wciąż jesteś ambasadorem programu Organizacja Społecznie Zaangażowana?

Tak…Siedem lat temu po raz pierwszy miałem okazję poznać kobiety doświadczone chorobą onkologiczną. Zauważyłem, że to co robię może pomóc i sprawić im radość. Dlatego zostaliśmy partnerem Fundacji Rak’n’roll i do dziś działamy w ramach akcji „Daj włos”. Dwa lata temu Instytut Certyfikacji Podmiotów Społecznie Odpowiedzialnych wraz z Fundacją ChcePomagac.org przygotowali specjalny program gospodarczy Organizacja Społecznie Zaangażowana, którego jestem ambasadorem. Pokazuję, jak ważna jest pomoc i działanie we wspólnej sprawie. Zachęcam Was do tego samego i dlatego mówię – do zobaczenia w Poznaniu.

KUP BILET NA HAIR M SHOW

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner