2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Natura we włosach

Piękne, zdrowe i lśniące włosy to zasługa przede wszystkim systematycznej pielęgnacji opartej na naturalnych składnikach. Zgodne w tym temacie się nasze babcie i prababcie, które swoje kosmyki od lat pielęgnują za pomocą ziół. Poznaj jeden z nich – ekstrakt z białej pokrzywy, który zawarty jest w produktach do pielęgnacji włosów FARMAGAN.

Włosy są niczym barometr zdrowia – gdy w organizmie coś szwankuje, tracą połysk, łamią się, rozdwajają, zaczynają nadmiernie wypadać. Przyczyną pogorszenia kondycji włosów mogą być również błędy w pielęgnacji np. stosowanie mocnych kosmetyków do stylizacji, zbyt częste używanie prostownicy, a także stosowanie produktów zawierających szkodliwe substancje chemiczne. Niezależnie od tego, co spowodowało osłabienie czupryny, jej stan poprawimy preparatami na bazie naturalnych składników i ziół.

Zawarty w kosmetykach Bioactive Hair Care ekstrakt z białej pokrzywy, to skarbnica aktywnych związków mineralnych, która ma niezwykłe właściwości i niezaprzeczalnie korzystnie wpływa na zdrowie i kondycję włosów. W jej liściach znajdziemy całą gamę minerałów takich jak: krzem, magnez, żelazo, a także wapń, fosfor i cynk, które mają niezwykle skuteczną moc w pielęgnacji włosów. Pielęgnacja produktami na bazie białej pokrzywy wzmacnia włosy, zapobiega powstawaniu łupieżu, odżywia, a także zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów.

Farmagan Bioactive Hair Care to przede wszystkim kosmetyki, które nie zawierają zawierają SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate) oraz SLS (laurylosiarczan sodu). Dodatkowo kosmetyki zostały przetestowane na obecność niklu, kobaltu oraz chromu, palladu i rtęci, głównych metali odpowiedzialnych za reakcje uczuleniowe skóry.

Poznaj produkty Bioactive Hair Care: sklep.maniewski.pl/pielegnacja/farmagan/bioactive-hair-care

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner