31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Horoskop Maniewskiego – WRZESIEŃ

Słońce wchodzi w znak Panny. Wrzesień to miesiąc sprzyjający porządkom, ambitnym planom i decyzjom w sprawach finansowych. W jaki sposób gwiazdy wpływają na Twoje wybory? O czym pamiętać? Czego unikać?

BARAN
Zrobisz porządki i przegląd garderoby. To dobry czas na jesienne zakupy nowych dodatków i kreacji. Radykalne zmiany? Dlaczego nie. Sprawdź nasze propozycje kolorystyczne z kolekcji ICE&COLD i PRZEKRACZANIE GRANIC.
Produkt dla Ciebie: FIXTON Supreme Normal – delikatny lakier do stylizacji włosów w sprayu

BYK
Wrzesień daje szansę na stabilizację i sukcesy. Uda Ci się zwolnić i odreagować po ważnych wydarzeniach, których bohaterem byłaś/ byłeś w ostatnich tygodniach. Jak dobrze wykorzystać czas wolny? Zadbaj o siebie. Regeneracja dobrze Ci zrobi.
Produkt dla Ciebie: Szampon Bioactive Hair Care Repair

BLIŹNIĘTA
To dobry czas na zmiany. Poczujesz przypływ ambicji. Na horyzoncie może pojawić się korzystna propozycja zmiany stanowiska lub pracy. Twoją kondycję i urodę doskonale wspomogą pierwiastki i sole mineralne. Zmiany? Dlaczego nie. Jeśli marzysz o metamorfozie, to właściwy moment.
Produkt dla Ciebie: Szampon Bioactive Hair Care Keep Color

RAK
Praca będzie wymagać koncentracji i opanowania. Dlatego to miesiąc prostych rozwiązań. Dobre i funkcjonalne strzyżenie, które sprawdzi się w każdej sytuacji to idealna propozycja dla ludzi, którzy liczą każdą minutę. Zapisz się na aerobik lub basen. Pamiętaj o suplementach.
Produkt dla Ciebie: Olejek Bioactive Sun&Fitness do włosów i ciała

LEW
Z siłowni na basen? Dlaczego nie! Wrzesień sprzyja aktywnemu odpoczynkowi. Zadbaj, aby Twoje włosy i skóra były odpowiednio chronione. Wzmożona aktywność nie zawsze wpływa na nie dobrze. Jeśli chcesz zdecydować się na skrócenie włosów, to dobry moment. Sprawdź, jakie strzyżenia proponuje zespół Macieja Maniewskiego w najnowszej kolekcji.
Produkt dla Ciebie: Szampon Bioactive Sun&Fintess

PANNA
Mars doda ci energii, z kolei koniunkcja Słońca pomaga w odzyskaniu zdrowia i kondycji. Wzmożony wysiłek wymaga odpowiedniego przygotowania. Zadbaj o to, żeby organizm dostawał więcej białka i witamin. Wybieraj ekologiczne produkty. Pij dużo wody i zwracaj uwagę na etykiety produktów, które wybierasz.
Produkt dla Ciebie: Maska Bioactive Hair Care Maska

WAGA
Warto zadbać o wygląd. Wenus w sekstylu do Twojego znaku sprzyja wielkiej przemianie u fryzjera i kosmetyczki. Zrób się na bóstwo! Może metamorfoza miesiąca w salonach Maniewski to będzie właśnie zdjęcie Twoich włosów. Nie bój się zmian kolorystycznych. Odwagi!
Produkt dla Ciebie: Maska Bioactive Hair Care Keep Color

SKORPION
Znajdź czas, aby wreszcie trochę odpocząć i zajmij się swoim wyglądem. Idź do kosmetyczki lub fryzjera. Zmiana wizerunku wyjdzie Ci na dobre. Dobierz fryzurę do kształtu twarzy i trybu życia. Pamiętaj, że wrzesień to czas, kiedy warto pokazywać swoje umiejętności. Wysyłaj CV i ubiegaj się o lepsze stanowisko.
Produkt dla Ciebie: Olejek Bioactive Hair Care Hydra

STRZELEC
Trygon Wenus doda Ci uroku. Warto go podkreślić nową fryzurą i odpowiednio dobranym kolorem. Mars i Saturn radzą dbać o zdrowie. Nie lekceważ tej rady. Czytaj etykiety produktów i zwracaj uwagę na ich skład. Sprawdź, jakich kosmetyków używasz najczęściej i czy są właściwie dobrane do Twoich potrzeb.
Produkt dla Ciebie: Bioactive HS3 Szampon

KOZIOROŻEC
To dobry czas na długo odkładane zmiany. Uwierz w siebie. W tej konfiguracji gwiazd wszystko jest możliwe. Słońce sprzyja randkom i miłości. W trygonie do Twojego znaku doda Ci energii. Od 10.09 Merkury pomoże uporządkować zawodowe sprawy.
Produkt dla Ciebie: Odżywka Bioactive HS3

WODNIK
Miesiąc sprzyja rozwijaniu artystycznych talentów, zajmowaniu się hobby i towarzyskim spotkaniom. Zaskocz przyjaciół swoją metamorfozą. Jesienią planety zapewnią Ci szybką regenerację i powrót do pełni sił. Pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu organizmu. Woda to w końcu Twój żywioł.
Produkt dla Ciebie: Maska Bioactive Hair Care Hydra

RYBY
Uwodzenie to słowo klucz w tym miesiącu. Słońce sprzyja sukcesom, ale pamiętaj, że równie ważne są dobre relacje z ludźmi. Wenus sprawi, że łatwo będziesz wracać do przeszłości i wspominać. W tym miesiącu idealnie sprawdzą się romantyczne upięcia i swobodna stylizacja.
Produkt dla Ciebie: Bioactive Hair Care Volume-up

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner