Lakier FARMAGAN FIXTON bohaterem Mistrzowskiego cięcia

Znalazł swoje miejsce w łazienkach aktorek i kobiet biznesu. Używają go styliści w najbardziej prestiżowych salonach fryzjerskich. Lakier FIXTON reprezentuje linię kosmetyków stylizacyjnych marki FARMAGAN. Maciej Maniewski właśnie ten produkt wybrał, chcąc pomóc uczestnikom pierwszego odcinka „Mistrzowskiego cięcia”. Marka FARMAGAN jest sponsorem programu, którego premiera już 9.09 o 14:45 na antenie TVN STYLE.

Dobry lakier jest niewidoczny i zapewnia utrwalenie fryzury przez cały dzień. Sztywne włosy dawno wyszły z mody, im bardziej naturalnie, tym lepiej. Dzięki anionowej żywicy alkoholowej nowej generacji FIXTON łączy naturalność z mocą utrwalenia. Jego właściwości modelujące utrzymują się nawet przy bardzo wysokiej wilgotności powietrza. Idealnie sprawdza się przy utrwaleniu fryzur gładkich i falistych. Nie obciąża włosów i można go łatwo zmyć. Doskonale sprawdza się zarówno na planach zdjęciowych, jak i podczas codziennej stylizacji.

Rada Macieja Maniewskiego
Jeżeli zależy Ci na dodaniu objętości, użyj lakieru FIXTON u nasady włosów, tuż przy skórze głowy. Dzięki temu odbiją się od nasady i zyskasz efekt dodania naturalnej objętości.


Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner