31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Horoskop Maniewskiego

Horoskopy w gazetach czyta ponad połowa (55 proc.) Polaków, a 46 proc. z nich przyznaje, że przynajmniej czasami kieruje się zawartymi w nich wskazaniami – wynika z sondażu CBOS. U pozostałych badanych próby eksperymentowania z datą urodzenia wzbudzają uśmiech. Poniższy horoskop przygotowaliśmy dla jednych i drugich – miłej lektury! 😉

BARAN
Barany należą do żywiołu ognia. W działaniach często płoną zbyt szybko, co objawia się nie tyle zaangażowaniem, ile słomianym zapałem. Rok 2017 dla baranów będzie spontaniczny, pełen niespodzianek i intensywnego działania. Początek Nowego Roku to początek zmian również w wyglądzie. Odważnym baranom przyda się ujarzmienie. Lekka i naturalna fryzura, to jedna z propozycji na głowie, która nie będzie przeszkadzała w osiąganiu celów. Idealny kosmetyk to olejek wygładzający, który ujarzmi burzę loków i poskromi niepokornego barana.

BYK
Zodiakalne Cyki są pełne pasji i wrażliwości. Ich żywioł to ziemia, która oznacza mocne zakotwiczenia w emocjach. Nie lubią zmian, tym bardziej awangardowych fryzur, dlatego idealną fryzurą w Nowym Roku będą klasyczne, cieniowane włosy w jednolitym kolorze. Nieco bardziej odważne byki powinny sięgnąć po stylizację włosów w stylu retro, czyli miękkie, delikatne fale.

BLIŹNIĘTA
Kreatywne, ciekawe świata i o wielu twarzach. To cechy charakterystyczne Bliźniąt. Nie patrzą w przeszłość, interesuje ich tu i teraz. Często preferują nieszablonowe i dynamiczne rozwiązania. Zodiakalne Bliźnięta należą do żywiołu powietrza, dlatego ich fryzura powinna być lekka, postrzępiona, podkreślająca ich temperament.

RAK
Silne, ale emocjonalne – takie są Raki. Często mogą wydawać się bojaźliwe lub nieśmiałe, ale wynika to głównie z ich wrażliwości. Woda to żywioł Raka, dlatego produkty nawilżające powinny być dla nich tak ważne. Wbrew pozorom delikatne stylizacje włosów dodają im odwagi. Łagodne fale, luźne warkocze i swobodnie związany kucyk to propozycje, które pozwolą podbijać świat.

LEW
Ambitne, dominujące i uwielbiające kontrolę. Ognista osobowość Lwów to ciągła walka i działanie. Niesamowite zdolności organizacyjne powodują, że rzadko siedzą w jednym miejscu. Raczej biegają, załatwiają milion spraw i nie marnują czasu na leżenie. Idealna fryzura to mocne cieniowanie i grzywka. Bez względu na długość włosów Lwy powinny zakładać opaski i wpinać ozdoby, co pozwoli im dodatkowo zwrócić na siebie uwagę. A tym będą zachwycone!

PANNA
Zodiakalne Panny mają świetny gust, zwracają uwagę na wygląd i podążają za modną. Doskonale wiedzą, do czego zmierzają i twardo stąpają po ziemi. Lubią też ryzykować i eksperymentować. Fryzury to dla nich żadne wyzwanie, dlatego często i chętnie poddają się przemianom. Pannom w 2017 roku pasować będą krótkie, odważne propozycje. Nowoczesne i przebojowe z wyraźnym „pazurem”. Dokładnie takie, jak te z kolekcji “Przekraczanie granic”.

WAGA
Zadbane, estetyczne Wagi to prawdziwe miłośniczki pięknych rzeczy i oryginalnego stylu. Zachwycają pomysłowością i estetyką, jednak najważniejsza jest dla nich równowaga i harmonia.
Proste i klasyczne fryzury to stylizacje, w której Wagi będą czuły się najlepiej. Gładkie uczesania, np. bob z równą grzywką, pozwolą Wadze zachować harmonię i spokój.

SKORPION
Szczere i otwarte Skorpiony działają szybko, ale rozważnie. Zazwyczaj szybko przechodzą do sedna. Są eleganckie, obdarzone dobrym gustem i kochające modę. Idealną fryzurą dla Skorpionów będą włosy krótkie o prostej i wyrazistej linii cięcia. Produkty dodające objętość – mile widziane!

STRZELEC
Otwarty i tolerancyjny Strzelec to zdecydowany zwolennik szczerości i postępowania fair. Uwielbia przygody i zaraża optymizmem. Jego cechy to energia, entuzjazm i bezpośredniość. Zodiakalny Strzelec będzie dobrze czuł się we fryzurach, które odsłaniają szyję. Zazwyczaj najlepsze będą włosy ostrzyżone na krótko, lub długie, ale wysoko upięte w kok.

KOZIOROŻEC
Odpowiedzialne Koziorożce, raczej nie należą do osób spontanicznych i mało rozważnych. Decyzje podejmują, trzeźwo patrząc na świat. W ich fryzurach powinny królować przedziałki, prostota i klasyczne cięcie. Dobrze sprawdzą się uczesania, w których Koziorożec może układać włosy za ucho, lub włosy długie, które można spleść w zwarty warkocz luz nisko upiąć w kucyk.

WODNIK
Kreatywny, łatwo nawiązujący kontakty Wodnik uwielbia przełamywać schematy. Nie lubi stać w miejscu, jest przebojowy, energiczny i optymistycznie nastawiony do świata. Jego żywioł to powietrze, dlatego często przypomina huragan. Wpada i zaraz znika. Doskonale będzie czuł się w długich włosach, które pozwolą wyczarować na jego głowie dosłownie wszystko. Nowoczesne fryzury i upięcia uwydatniają jego kreatywność. Wodniki – czy widzieliście już upięcia z naszej najnowszej kolekcji?

RYBY
Podatne na wpływy innych i zmienne ryby często uciekają od rzeczywistości. Są dobroduszne i często pomagają innym, zapominając o sobie. Ich żywioł to woda, która w tym przypadku bardziej skupia się na emocjach płynących w dół. W Nowym Roku Ryby powinny czuć się atrakcyjnie i kobieco. Delikatne loki, romantyczne upięcia czy wyostrzone linie cięcia dodadzą charakteru delikatnej naturze Ryb.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner