31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Idealne cięcie na lato

Lato sprzyja zmianom. Jeśli podpisujesz się pod tym zdaniem, mamy dla Ciebie niespodziankę. Styliści Maniewski przygotowali wybór najciekawszych fryzur, które mogą zaczarować najbardziej wymagających i sprawić, że dodacie sobie energii i pewności siebie.

Dobierajmy strzyżenie do rodzaju włosów – jeśli się puszą i są porowate – warto pamiętać, aby unikać cieniowania i wybierać proste, kompaktowe cięcia. Moja technika nazywana jest modelowaniem przez cięcie. To dlatego, że zapewnia efekt modelowania, który utrzymuje się po wyjściu od fryzjera jeszcze przez kilka tygodni. To jest najlepsze, nie tylko wakacyjne cięcie – podkreśla Maciej Maniewski. Sam jest zwolennikiem krótkich, kobiecych fryzur.

Doskonale widać je w kolekcji TIME LAPSE. Krótkie włosy na karku, dłuższe na potylicy, nieoczywista grzywka złożona z różnych pasm, pozwalają na swobodę stylizacyjną.

Long boba i boba odróżnia długość, ale łączy asymetryczne cięcie. Obie wersje sprawdzą się i pozwolą na odrobinę szaleństwa.

W kwestii wakacyjnych fryzur grzywka w stylu Brigitte Bardot, którą rozczesuję się na boki, dodaje figlarności i nie sprawia kłopotów. Delikatne postrzępienie końcówek grzywki nadaje całości zupełnie inny wygląd, a taka kilka milimetrów powyżej brwi, pozwala przybrać twarzy całkowicie inny kształt. Mikrogrzywki najlepiej sprawdzą się u osób o szczupłych twarzach. Nosi się je zazwyczaj na półdługich lub długich włosach. Jeśli kształt Twojej twarzy jest podobny do serca, wskazana będzie dłuższa grzywka, łagodnie opadająca w stylu lat 70.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner