31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Idealne fryzury na święta

Przedświąteczna gorączka trwa w najlepsze. Dlatego – dla odstresowania – przygotowaliśmy dla Was propozycje najciekawszych fryzur, które doskonale sprawdzą się podczas uroczystych kolacji i spotkań z przyjaciółmi. W tym roku będą królować fale. Dowiedz się o nich więcej.

Doskonale sprawdza się te w wersji delikatnej i romantycznej. Jeśli na co dzień nosicie grzywkę, możecie ją delikatnie zapleść, dzięki temu fryzura stanie się bardziej fantazyjna i elegancka.

Jeśli macie ochotę na coś bardziej odważnego, a włosy są krótsze dobrym pomysłem będzie pojedyncze załamanie, które przypomina falę wchodzącą z powrotem do morza czy oceanu. Podobna stylizacja będzie bardzo popularna podczas zabaw sylwestrowych. 

Co robić jeśli włosy są bardzo krótkie? Możemy zaproponować mocno wygładzone i nabłyszczone włosy. Na taki look często decydują się gwiazdy przy okazji gali. Podczas wigilijnej kolacji możesz poczuć się tak, jak na czerwonym dywanie! 

Przed świętami, w formie prezentu dla zdrowia i urody pozwól sobie na kurację pielęgnacyjną. Znajdź kwadrans, aby odżywka dłużej pozostała na włosach. Pozwól jej działać. Jeśli sytuacja tego wymaga, pamiętaj, że działanie odpowiednich preparatów możesz wzmocnić boosterem.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł