31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Wyzwanie: fryzury dla gęstych włosów

Mnóstwo włosów. Dobrodziejstwo czy powód do narzekań? Jeśli znacie ten scenariusz, mamy dla Was niespodziankę. Maciej Maniewski przygotował najwygodniejsze fryzury dla gęstych włosów.  Sprawdźcie, z jakich inspiracji korzysta sam mistrz i co może z nich wynikać dla Was.

Z odcinka dowiecie się, jak działa linia pazia i dlaczego powiększa objętość. Dlaczego kwas hialuronowy jest doskonałym nawilżaczem i gwarantuje odpowiedni poziom nawilżenia? A mocno poniże lini żuchwy – idealne dla twarzy owalnej i prostokątnej!

Gościem specjalnym kolejnego odcinka była Julia, z zawodu modelka, której grube, zniszczone włosy były oporne na stylizację i szybko traciły lekkość. Jej fryzura sprawiała wrażenie przyklapniętej. Znacie to? Nadmierna ciężkość i opadanie włosów w dół sprawiało, że fryzura Julii wyglądała bez życia. Sekretem stylowej fryzury grubych włosów Julii było odpowiednie cięcie… Jakie? Dowiedzcie się więcej?

Omówimy też dobroczynne działanie odżywek w sprayu, które idealnie sprawdzają się, gdy mamy niewiele czasu na pielęgnacje. 

Więcej: https://farmagan.pl/geste-wlosy-fryzury-ktore-dzialaja/

Nowość
BESTSELLER
Na prezent

FARMAGAN

120.00 

Nowość
BESTSELLER
Na prezent

FARMAGAN

315.00 

Nowość
BESTSELLER
Na prezent

FARMAGAN

106.00 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł