Wyzwanie: fryzury dla gęstych włosów

Mnóstwo włosów. Dobrodziejstwo czy powód do narzekań? Jeśli znacie ten scenariusz, mamy dla Was niespodziankę. Maciej Maniewski przygotował najwygodniejsze fryzury dla gęstych włosów.  Sprawdźcie, z jakich inspiracji korzysta sam mistrz i co może z nich wynikać dla Was.

Z odcinka dowiecie się, jak działa linia pazia i dlaczego powiększa objętość. Dlaczego kwas hialuronowy jest doskonałym nawilżaczem i gwarantuje odpowiedni poziom nawilżenia? A mocno poniże lini żuchwy – idealne dla twarzy owalnej i prostokątnej!

Gościem specjalnym kolejnego odcinka była Julia, z zawodu modelka, której grube, zniszczone włosy były oporne na stylizację i szybko traciły lekkość. Jej fryzura sprawiała wrażenie przyklapniętej. Znacie to? Nadmierna ciężkość i opadanie włosów w dół sprawiało, że fryzura Julii wyglądała bez życia. Sekretem stylowej fryzury grubych włosów Julii było odpowiednie cięcie… Jakie? Dowiedzcie się więcej?

Omówimy też dobroczynne działanie odżywek w sprayu, które idealnie sprawdzają się, gdy mamy niewiele czasu na pielęgnacje. 

Więcej: https://farmagan.pl/geste-wlosy-fryzury-ktore-dzialaja/

Podobne wpisy