31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Indywidualne podejście do edukacji

Szkolenia w Akademii Maniewski zostały skonstruowane w taki sposób, aby uczestnik na każdym etapie swojej edukacji znalazł coś dla siebie. Bez względu na to, czy jego marzeniem jest dopiero rozpocząć swoją fryzjerską karierę czy udoskonalać umiejętności, które już posiada. A co z osobami, które cenią sobie indywidualne podejście? O nich również pomyśleliśmy.

Szkolenia indywidualne to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających fryzjerów. Gwarantują zarówno indywidualne podejście, jak i maksymalizację efektów, które możemy w trakcie szkolenia wypracować. Uczestnik szkolenia samodzielnie określa jego zakres i charakter. Instruktorzy Akademii Maniewski na podstawie wytycznych przygotowują program z uwzględnieniem konkretnych zagadnień, wskazanych przez uczestnika.

Jaki jest charakter szkoleń indywidualnych?

Takie szkolenie może składać się z części teoretycznej wraz z prezentacją oraz części praktycznej lub wyłącznie praktycznej. Przewidywana jest również możliwość wyboru pracy na modelkach lub główkach fryzjerskich w zależności od stopnia zaawansowania uczestnika, a więc także samego szkolenia. Robimy wszystko, aby jak najlepiej dopasować się do oczekiwań kursanta, ale też dobieramy środki w taki sposób, żeby jak najefektywniej przekazać mu wiedzę.

Dlaczego szkolenia indywidualne są tak wyjątkowe?

Czas i energia instruktora prowadzącego takie szkolenie jest w 100% skoncentrowane na osobie szkolącej się. To znacznie zwiększa efektywność nauki i przyspiesza osiągnięcie zamierzonego celu. Taka forma szkolenia zmniejsza też dystans między uczestnikiem a instruktorem, co prowadzącemu ułatwia przekazywanie wiedzy, natomiast osobie szkolącej się łatwiej się skoncentrować.

Kontakt 1:1 to najwyższa jakość i najszybsze rozwiązanie, jeśli fryzjer chce się uczyć i zależy mu na czasie. Program zawsze dobieramy indywidualnie. Pracujemy nad techniką i efektywnością pracy. Inwestycja w siebie jest najlepszą możliwą inwestycją.

Maciej Maniewski

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł