fbpx

BLOG

Jak przygotować włosy do wiosny? Część 1

28 lutego 2019
0 Comments

Zaczynamy marzec i wielkie odliczanie do wiosny. To ulubiony miesiąc w naszych salonach – miesiąc kobiet. Co możecie zrobić, aby pomóc swoim włosom w okresie przesilenia?

Pierwsze przykazanie pięknych i zdrowych włosów to odpowiednia pielęgnacja. Upewnij się, czy produkty, które masz w łazience na pewno odpowiadają potrzebom Twoich włosów. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zawsze lepiej skontaktować się ze stylistą. On na pewno doradzi, czy szampon nadaje się do skóry głowy, a odżywka jest właściwie dobrana, biorąc pod uwagę potrzeby włosów. Zwłaszcza w okresie przesilenia możesz skorzystać z dodatkowej pomocy, jaką stanowią boostery. To odkrycie Macieja Maniewskiego, który jako pierwszy wprowadził je na polski rynek. Preparaty działają jak eliksiry, wzmacniając działanie tradycyjnych odżywek. 

Nie zapomina też o prawidłowej diecie. Najważniejsze o tej porze roku są: witamina A, C i E. Wpływają na wzmocnienie oraz odbudowę włosów. Ważna jest również witamina B. To ona decyduje o tempie wzrostu włosów i pozwala tworzyć naturalne powłoki ochronne. 

Warto także pomyśleć o zasadzeniu bogatej w siarkę rzeżuchy.

Siarka wpływa pozytywnie na kondycję zarówno naszych włosów, jak i paznokci.

Jeśli Wasze włosy będą odpowiednio przygotowane, metamorfoza będzie łatwiejsza. Od czego zacząć zmianę? Przygotowaliśmy dla Was serię tekstów, które będą ukazywać się przez cały marzec. 


Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail