31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Jak uratować zniszczone włosy — jesienne SOS

Nawet jeśli latem nie zauważałaś większych zniszczeń na swoich włosach, to wszelkie pielęgnacyjne grzechy i grzeszki z całą pewnością są najbardziej widoczne właśnie teraz. Jak uratować zniszczone włosy i wejść w nowy sezon z pięknymi i przede wszystkim zdrowymi kosmykami?

Strzyżenie końcówek

Pamiętaj, że jeśli Twoje końcówki się kruszą, łamią i rozdwajają – bezwzględnie należy je obciąć. Wtedy zniszczenia nie będą postępować ku górze, a włosy będą wyglądać lepiej. O wiele łatwiej będzie Ci je później zapuścić, bo faktycznie będziesz widzieć ich wzrost. Jeśli nie jesteś pewna, czy dotyczy Cię ten problem, zaobserwuj swoje włosy podczas czesania. Jeśli szczotka lub grzebień nie suną gładko po włosach, ale zatrzymują się w pewnym miejscu i nie chcą dać się rozczesać – niewątpliwie przyda im się podcięcie.

Zabieg w salonie

Czasem wyłącznie domowa pielęgnacja nie jest w stanie zastąpić tej salonowej. Więc z okazji rozpoczęcia nowej pory roku, podaruj sobie chwilę relaksu w wybranym salonie fryzjerskim i zdecyduj się na zabieg, który pomoże Ci odbudować włosy w sposób zdecydowanie mocniejszy. Specjaliści marki Maniewski polecają szczególnie kaszmirową keratynę, która odbudowuje mostki siarczkowe we włosie, dzięki czemu efekt jest zauważalny od razu. Włosy są mocniejsze, gładsze, pełne blasku i jedwabiście miękkie.

Domowa pielęgnacja

Zdecydowanie najlepsze jest działanie długofalowe, bo ono pozwala uzyskać najtrwalsze efekty. Jeśli jednak sytuacja jest poważna i chcesz dostarczyć natychmiast swoim włosom wszystkiego, co najlepsze – wybierz serię kosmetyków Repair marki FARMAGAN z ampułkami na czele. Dogłębnie regenerują zniszczone włosy, a ich wyjątkowo skoncentrowana formuła sprawia, ze efekty są widoczne już po pierwszym użyciu. Optymalnie stosować je raz lub dwa razy w tygodniu.

Chcesz dowiedzieć się, co jeszcze możesz zrobić, aby zadbać jesienią o swoje włosy? Zobacz najnowszy odcinek na kanale YouTube Maniewski, w którym Maciej gościł na swoim fotelu Julię Wróblewską!

Nowość
BESTSELLER
Na prezent

FARMAGAN

271.00 

Nowość
BESTSELLER
Na prezent

FARMAGAN

120.00 

Nowość
BESTSELLER
Na prezent

FARMAGAN

106.00 

Nowość
BESTSELLER
Na prezent

FARMAGAN

106.00 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł