1-30 kwietnia do zakupów powyżej 250 zł otrzymasz 2 tubki peelingu Clean Up w prezencie!

Kamienna szlachetność

Nowe studio nagrań urządzone w domu to pomysł Macieja Maniewskiego, aby być w ciągłym kontakcie z widzami i edukować wszystkich spragnionych wiedzy, dzięki nowym odcinkom na Youtube. Nie od dziś wiadomo, że scenografia to ważny element. Również i tym razem mistrz metamorfoz nawiązuje do szlachetności i potęgi sił natury. W jaki sposób?

Najlepsza jakość życia i funkcjonalne wzornictwo to od zawsze priorytety dla marki Maniewski i dla samego Macieja. Dlatego w domu pojawił się Geberit. Czynnikiem decydującym było połączenie wiedzy z zakresu technologii z pomysłowym i ponadczasowym designem. Przykładem takiego rozwiązania jest toaleta myjąca AquaClean, która dzięki swoim funkcjom poprawiającym samopoczucie zmieni łazienkę w prawdziwe SPA.  Na tym skrzyżowaniu powstały pionierskie, kompleksowe i w pełni zintegrowane rozwiązania do całej łazienki, która stanowi też ważny element studia, w którym Maciej pracuje nad kolejnymi kolekcjami.

Kamienne faktury bardzo korzystnie wpływają na aranżację przestrzeni. W bezpośredni sposób odwołują się do natury, która stanowi ponadczasową inspirację podczas tworzenia wystroju wnętrz. Dlatego Maciej wybrał płytki ze wzorami kamienia — kolekcja Grand Cave Graphite i White Tubądzin, aby zaznaczyć linię przejścia między pomieszczeniami.

Inspiracji prosto z natury jest w domu Macieja znacznie więcej. Black Pulpis to innowacyjne płytki gresowe, wchodzące w skład wielkoformatowej rodziny Monolith. Czarne płytki z wyraźnym, jasnym użyleniem naśladują szlachetny rysunek marmuru. Ponadczasowa czerń w idealny sposób pozwala na stworzenie aranżacji nowoczesnych wnętrz i przestrzeni zewnętrznych.

Specchio Carrara to z kolei inspiracja marmurem karraryjskim. Ten surowiec zachwycał artystów i ludzi wrażliwych na piękno od zawsze. Sama nazwa „marmur karraryjski” pochodzi od miejscowości Carrara, w okolicy której występują jedne z największych złóż marmuru. W tym rodzaju marmuru tworzyli dzieła tacy rzeźbiarze jak Michał Anioł czy Giovanni Lorenzo Bernini. To z niego wyrzeźbiono m.in. Pietę watykańską oraz Madonnę z Brugii.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner