2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Wyzwanie: fryzury dla twarzy pociągłej

Jak rozpoznać kształt twarzy pociągłej i dobrać najlepszą fryzurę? Tym zagadnieniem Maciej Maniewski zajął się w kolejnym odcinku na kanale na YT.

Geometria urody

Twarz pociągła (prostokątna, podłużna) charakteryzuje się tym, że czoło jest jej najszerszą partią. Poza tym taka twarz jest dłuższa niż szersza. Warto dodać, że policzki i linia boczna twarzy są proste. O czym powinien więc pamiętać fryzjer? Wśród jakich propozycji możecie wybierać, mając taki typ urody? Podpowiemy, jak można sprawdzić kształt twarzy, używając grzebienia.

Grzywki wracają do łask

Kształt twarzy to pierwszy punkt, który zdefiniuje nam rodzaj grzywki. W przypadku owalnej, ten rodzaj fryzury skraca twarz. W docinku obejrzycie konkretne przykłady grzywek z najnowszej kolekcji marki DAVROE, która powstawała pod opieką Macieja Maniewskiego i zastosowanie grzywek w przypadku różnych kształtów twarzy.

Lepiej, gdy jest…więcej

Włosy Karoliny są cienkie i mają tendencję do opadania, dlatego metamorfoza to też okazja do pokazania, jak zwiększyć objętość odpowiednią pielęgnacją. Odpowiednie produkty to zawsze klucz do piękna i zdrowia.Produkty, które zagrały w odcinku

Odżywka w sprayu VOLUME-UP doskonale sprawdza się w przypadku łatwo plączących się włosów słowiańskich. Nie tylko nadaje objętość, ale nie obciąża włosów. Sól morska od DAVROE idealnie sprawdzi się, jeśli chciałabyś poczuć się i wyglądać, jak dziewczyna surfera. To jeden z naszych ulubionych produktów stylizacyjnych. Zawiera ekstrakt z jabłek z rodzaju „solanum aviculare”. Nie wysusza włosów. Z kolei chmurka CLOUD może być stosowana do budowania objętości warstwami i jest odpowiednia do każdego rodzaju włosów.


Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner