1-30 kwietnia do zakupów powyżej 250 zł otrzymasz 2 tubki peelingu Clean Up w prezencie!

Krótkie fryzury – trendy 2024

krotkie fryzury

Krótkie fryzury będą królować w 2024 roku! Zobacz, jakie będą najmodniejsze i najczęściej spotykane strzyżenia zarówno w salonach fryzjerskich, jak i na wybiegach.

Bob, czyli nieśmiertelna klasyka  

Fryzura Bob to jedna z najbardziej klasycznych fryzur, jakie istnieją. W przeciągu lat powstało mnóstwo wariacji tego strzyżenia i z każdym kolejnym rokiem pojawiają się nowe. W tym roku wybór najmodniejszych opcji jest wyjątkowo szeroki, ponieważ zaczyna się od blunt bob, czyli cięcia na prosto, a kończy aż na french lub shag bob – to krótkie fryzury mocno wycieniowane, z wyraźnie podkreśloną strukturą włosów.

Pixie i bixie

Połączenie dwóch klasycznych form, czyli wcześniej wspomnianego boba z krótkim cięciem pixie dało nam… bixie. Ten trend był wyjątkowo modny w latach 90. i wybierały je gwiazdy takie jak Winona Ryder czy Meg Ryan. To cięcie odważne, wielowarstwowe, z zachowaniem nieco dłuższych boków i przodu oraz z krótszymi włosami na koronie i karku. Świetnie prezentuje się połączone zarówno z krótszą grzywką w stylu baby bangs, jak i z dłuższymi kosmykami przy twarzy.

Krótkie cięcia włosów kręconych

Krótkie fryzury, ale na włosach mocno kręconych to będzie prawdziwy hit tego roku! To cięcie zdecydowanie dla osób odważnych, ale pięknie podkreślające charakter. Ważne jest to, aby włosy były dobrze wypielęgnowane, zdrowe i lśniące, bo wtedy będą prezentować się najpiękniej. W ostatnim odcinku na kanale YouTube, Maciej Maniewski wykonał właśnie takie strzyżenie. Wcześniej zniszczone i sztywne włosy modelki Magdy, nagle stały się zdrowe i pełne blasku! Zobacz koniecznie, jaki był efekt końcowy tej metamorfozy!

Trendy w Akademii Maniewski

Od nowego roku Akademia Maniewski startuje z nowym programem szkoleń fryzjerskich. W programie nie zabraknie nie tylko innowacyjnych, mistrzowskich koloryzacji, ale również klasycznych strzyżeń i najnowszych tendencji modowych. Bob, bixie, surf look, cięcia asymetryczne i kreatywne oraz strzyżenia włosów kręconych to tylko niektóre z zagadnień, które poruszymy!

Obserwuj na bieżąco nasze media społecznościowe oraz stronę Akademii, a niebawem dowiesz się więcej.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner