1-30 kwietnia do zakupów powyżej 250 zł otrzymasz 2 tubki peelingu Clean Up w prezencie!

Farmagan & Davroe Santa Claus Party w Krakowie

Farmagan & Davroe Santa Claus Party

Podsumowanie roku, fryzjerski pokaz oraz festiwal nowości – zobacz, co działo się podczas Farmagan & Davroe Santa Claus Party w Krakowie!

Trzeciego grudnia spotkaliśmy się wraz z partnerami Farmagan oraz Davroe w krakowskim salonie, aby świętować kolejny rok owocnej współpracy. Świętowaliśmy jednak w prawdziwie fryzjerskim stylu, nie zabrakło nowości oraz niespodzianek.

Pokaz koloryzacji na miarę XXI wieku

Farmagan & Davroe Santa Claus Party rozpoczęliśmy od pokazu koloryzacji oraz prezentacji nowości, czyli nowych, wegańskich farb Farmagan Performance. Tym samym weszliśmy w zupełnie nową erę koloryzacji – farby Performance charakteryzują się bowiem wyjątkowo delikatnymi i w pełni bezpiecznymi formułami, które gwarantują spektakularne efekty. Koloryzacje wykonali Kordian Mańkowski, Agnieszka Mendel oraz Piotr Majcherczyk.

Nowości w Akademii Maniewski

Następnie przyszedł czas na to, na co wszyscy czekali najbardziej – prezentację nowości na rok 2024 w Akademii! Maciej Maniewski zaprezentował nowy program szkoleń, który łączy w sobie wszystko to, co najbardziej cenią sobie fryzjerzy – mistrzowskie techniki, najnowsze trendy i wskazówki optymalizujące codzienną pracę w salonie. Cały nowy program już wkrótce pojawi się na stronie Akademii!https://akademia.maniewski.pl

Mistrzowskie strzyżenia

Kolejnym punktem naszego spotkania był pokaz fryzjerskiej wirtuozerii, czyli najmodniejszych strzyżeń na rok 2024. Doskonałe techniki zostały zaprezentowane przez Macieja Maniewskiego, Dominikę Prasiel oraz Karolinę Widerę. Postawiono na cięcia klasyczne, lekkie, pełne naturalnej dynamiki. To krótka zapowiedź tego, co już niebawem będzie miało miejsce podczas szkoleń w Akademii.

Magia fryzjerskich spotkań

Ostatnim elementem spotkania, choć nie mniej ważnym, były rozmowy przy poczęstunku i akompaniamencie gitary. Mogliśmy wspólnie podsumować rok, ale też wymienić się spostrzeżeniami, fryzjerskimi inspiracjami, przemyśleniami dotyczącymi trendów na kolejne sezony. Taka wymiana jest niezwykle cenna – szczególnie w tak magicznej, zimowej atmosferze.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner