31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Kwas hialuronowy – eliksir młodości dla włosów

Większość z nas słysząc kwas hialuronowy, wyobraża sobie strzykawkę z substancją wypełniającą. Spokojnie. W salonach marki Maniewski preparat ma inne zastosowanie. Dzięki produktom FARMAGAN kwas hialuronowy służy włosom i pomaga wydobywać ich naturalne piękno.

Kwas hialuronowy występuje w organizmie człowieka w postaci soli sodowej (hialuronianu sodu). Jest składnikiem płynów ustrojowych, tkanki łącznej i buduje ściany naczyń krwionośnych. Codziennie około 30 procent kwasu ulega jednak rozpadowi. Jego miejsce zajmują nowe cząsteczki. Jednak wraz z wiekiem ich ilość stopniowo się zmniejsza, więc uzupełnia się niedobory, dostarczając kwas z zewnątrz. Jego podstawową funkcją jest wiązanie wody. W naszym ciele produkowany jest przez fibroblasty. Na poziomie industrialnym pozyskuje się go z biofermentacji tkanek zwierzęcych lub roślinnych. Farmagan stosuje biofermantację roślinną. Skład procentowy jest wysoki i stanowi sekret produkcyjny.

Jak kwas hialuronowy działa na włosy? Dzięki naturalnemu odżywieniu włosy stają się wzmocnione a ich struktura wyrównana. Zwiększa się ich elastyczność i jędrność. Szybko odzyskują swoją kondycję i blask.

Produkty FARMAGAN zawierają nie tylko kwas hialuronowy. Są pozbawione parabenów, nie zawierają siarczanów (SLS, SLES). Odpowiednią pielęgnację możecie stosować również w domach.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł