31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

"Afera fryzjera" Macieja Maniewskiego od soboty w TVN STYLE

Brak wyszkolonych fachowców, przestarzały sprzęt fryzjerski, niekompetentni właściciele, wystrój sprzed dwudziestu lat, fatalna obsługa – to tylko część problemów, z jakimi będzie musiał zmierzyć się Maciej Maniewski. 4 marca zaczynamy kolejny sezon programu "Afera fryzjera" w TVN Style.

Maciej Maniewski pomógł już wielu podupadającym salonom fryzjerskim, ale i tak ma ręce pełne roboty. W Polsce wciąż nie brakuje zakładów, dla których pomoc jednego z najlepszych polskich stylistów fryzur jest ostatnią deską ratunku. Na szczęście mistrz metamorfoz i ekspert od wizerunku potrafi postawić na nogi nawet najbardziej zapuszczony i zdezelowany salon. Prowadzący „Aferę fryzjera" nie owija w bawełnę i ceni profesjonalizm.

Czasem jest bardzo surowy, często musi być po prostu dobrym psychologiem. Problemy każdego salonu są niepowtarzalne i każdy z nich potrzebuje innej recepty na sukces. Tylko poznając niezwykłe historie ich właścicieli oraz pracowników, można znaleźć dla nich właściwe lekarstwo – podkreśla Maciej Maniewski. To już drugi sezon programu "Afera fryzjera", w którym pojawiają sie również pracownicy salonów Maniewski.

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem doskonale wpisuje się w ideę Hair M Club, której pomysłodawcą jest Maciej Maniewski.

Do zobaczenia w TVN Style w każdą sobotę po 15:00.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner