2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Mistrzowskie cięcie – premiera już 09.09

Fryzjerów jest wielu, ale polski Mistrz Fryzjerstwa może być tylko jeden. Spośród tysięcy kandydatów wybierze go jury pod przewodnictwem Macieja Maniewskiego. Fryzjerów ocenią również Alicja Napiórkowska i Michał Piróg. Marka FARMAGAN jest sponsorem programu, którego premiera już 9.09 o 14:45 na antenie TVN STYLE.

W różnego rodzaju formatach telewizyjnych wybierano już najlepszego kucharza, tancerza czy modela. Teraz przyszedł czas na najbardziej uzdolnionego fryzjera. Jury nie będzie miało łatwego zadania. Do programu zgłosili się nie tylko amatorzy, ale także specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Na początek Maciej Maniewski wraz z Alicją Napiórkowską i Michałem Pirógiem wybiorą dziesięciu kandydatów, którzy z zacięciem będą rywalizować nie tylko o tytuł polskiego Mistrza Fryzjerstwa, ale także o roczny kurs szkoleniowy w Akademii Maniewski oraz wyjazd na ekskluzywne szkolenie do Mediolanu.

Bohaterowie programu będą zmagać się z licznymi wyzwaniami. Kolejne zadania konkursowe pokażą, że techniczne umiejętności nie zawsze stanowią klucz do sukcesu. Fryzjerzy skonfrontują się ze swoimi największymi słabościami i sięgającymi zenitu emocjami. Ci, którzy nie poradzą sobie na kolejnych etapach konkursu, będą musieli opuścić program. Na szczęście jest też ktoś, kto dopinguje i wspiera uczestników programu na każdym kroku rywalizacji – Gabi Drzewiecka.

W finale „Mistrzowskiego cięcia" zobaczymy trzech najlepszych kandydatów. Który z nich zostanie polskim Mistrzem Fryzjerstwa? Czas pokaże. Każdy z odcinków będzie też mieć dodatkowego bohatera w postaci kosmetyków marki FARMAGAN. Premierowy odcinek programu już 09.09 o 14:45 w TVN Style. Zadebiutuje w nim Lakier FIXTON.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner