Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Lato z „Aferą fryzjera” w TVN STYLE

Szósty, siódmy i ósmy sezon popularnego programu wraca na antenę TVN Style. Z czym tym razem zmierzy się Maciej Maniewski i komu pomoże? Macie niepowtarzalną okazję, aby nadrobić zaległości i wrócić do ulubionych historii. To wakacyjny prezent od Discovery Group. Aferę fryzjera” możecie oglądać w TVN STYLE od poniedziałku do piątku o 9:10 aż do końca lipca.

Maciej weźmie pod lupę umiejętności zawodowe fryzjerów. Sprawdzi, co poszło nie tak w temacie systematyczności i sposobu konstruowania szkoleń, pokaże tym samym, na czym powinna polegać rzetelna edukacja. Tradycyjnie nasz prowadzący wytknie poważne błędy – niewłaściwe trzymanie nożyczek, nieumiejętność strzyżenia czy nieprawidłowe wykonywanie podziałów. Nie przejdzie obojętnie również obok emocji, które generuje praca. Nauczy swoich bohaterów, jak właściwie i efektywnie komunikować się nie tylko z klientem, ale również z personelem.

Konfrontacja z fryzjerami nie będzie należeć do najłatwiejszych. Nie raz wybuchną kłótnie i popłyną łzy. Prowadzący z uporem będzie uczył, dawał wskazówki, szkolił. Jednak, czy wszyscy okażą się sumiennymi uczniami? Czy współpraca z Maćkiem postawi fryzjerski biznes na nogi? Bądźcie razem z nami.

Wśród praktycznych porad, na co zwracać uwagę, wchodząc do salonu fryzjerskiego, dowiecie się również, jakie kosmetyki wybierają profesjonaliści. Marka FARMAGAN jest jednym z bohaterów programu.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner