2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Metamorfoza z MiLAGRO

W życiu każdego z nas są takie chwile, gdy czujemy chęć zmiany. Nagle okazuje się, że nasze mieszkanie, które kilka lat temu wywoływało dumę i radość na twarzy, wcale już nie cieszy. Kolor włosów też nie taki, garderoba niby pełna, a i tak nie ma co na siebie włożyć. Brzmi znajomo? Czasem wystarczy impuls – początek nowego roku, kolejne urodziny, by poczuć nieodpartą potrzebę wprowadzenia zmian w swoim otoczeniu i własnym wyglądzie. A gdyby tak połączyć jedno z drugim? – taka myśl przyświecała nam przy organizacji konkursu „Metamorfoza z MiLAGRO”.

Zmiany zacznij od wnętrza…

…mieszkania. Nie od dziś wiadomo, że przedmioty w naszym otoczeniu potrafią wpływać na nasze samopoczucie. Czasem wystarczy mała zmiana, by nasz dom zyskał zupełnie nowy blask. Takim detalem, o który warto zadbać, jest odpowiednie oświetlenie. Miękkie, odbite złotem światło lamp kolekcji MiLAGRO by Maciej Zień czy pasujące do każdego wnętrza oświetlenie z serii MiLAGRO potrafią sprawić, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, nieciekawe dotąd mieszkanie staje się wymarzonym miejscem do życia. Jednak tym razem nagrodą była nie tylko nowa, dająca radość przestrzeń. Zwyciężczyni konkursu — autorka najlepszej metamorfozy wnętrza — trafiła w ręce cenionych specjalistów od wizerunku.Wieczór w wyjątkowym wnętrzu.

Pierwszy przystanek to atelier znanego na całym świecie projektanta Macieja Zienia i wybór zachwycającej sukni prosto z pokazu mody. Po ubiorze przyszedł czas na nową fryzurę. Tej metamorfozy dokonał nasz mistrz, stylista gwiazd Maciej Maniewski. Zwieńczeniem przemiany był profesjonalny makijaż, który dopełnił całości. To wszystko w magicznym anturażu luksusowego apartamentu Galerii Heban w centrum Warszawy przy Złotej 44.

Otocz się pięknem, a poczujesz się piękna.

Inspiracje światem beauty, zaskakujące formy i materiały – to wszystko można znaleźć w nowej kolekcji MiLAGRO by Maciej Zień, która jest odpowiedzią na potrzeby wymagającego klienta. Co sprawia, że jest ona wyjątkowa? Tajemnica tkwi w świetle. We wszystkich projektach artysta zastosował efekt odbicia od złotych elementów, co nadaje wnętrzu ciepłej barwy. To oświetlenie stworzone z myślą o kobietach, podkreślające atuty i wydobywające to, co najpiękniejsze. Tę polską markę na rynku wyróżnia tworzenie produktów łączących w sobie użyteczność z nowoczesnym designem oraz zastosowanie nietypowych materiałów takich jak drewno czy metale szlachetne. To właśnie ten mariaż mody i architektury sprawia, że w świecie MiLAGRO każdy poczuje się wyjątkowo. Tak jak bohaterka naszej Metamorfozy z MiLAGRO.


zdjęcia: Monika Szałek

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner