List do św. Mikołaja…

Szukasz idealnego prezentu? Razem z marką FARMAGAN czołowi styliści marki Maniewski przygotowali idealne zestawy pod choinkę, które sprawdzą się w przypadku każdego rodzaju włosów. Czy może być lepszy prezent niż piękne i zdrowe włosy? Sprawdźcie, jaki prezent przygotował dla Was Daniel Różana, ekspert FARMAGAN ds. Pielęgnacji i instruktor Akademii Maniewski. 

Fixton Supreme to lakier do włosów przeznaczony do mocnej stylizacji włosów gładkich oraz pofalowanych. Doskonale i mocno wykańcza fryzurę, nadaje jej połysk i zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi. W efekcie fryzura zyskuje trwałość i piękny połysk. Doskonale sprawdza się podczas sesji zdjęciowych, ważnych wyjść i codziennej stylizacji.

Suchy spray teksturyzujący o mocnym utrwaleniu zapewnia pełne, natychmiastowe, niewidoczne efekty na włosach. Nie obciąża ich i nie skleja , dzięki czemu zapewnia naturalny efekt. Skutecznie chroni również przed wilgocią. Skład produktu wzbogacono o skrobię ryżową o właściwościach teksturyzujących i łagodzących, która jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry oraz nie zawiera żadnych alergenów.

Taki zestaw ucieszy każdego 😉

Podobne wpisy