BLOG

Living Coral – kolorem roku Pantone

14 grudnia 2018
0 Comments

Afirmacja życia, powrót do natury i odpowiedź na życie w otoczeniu nowoczesnych technologii. Kolor roku 2019 według PANTONE to Living Coral.

Na pewno rzucił się Wam już w oczy. Pojawia się w produktach do makijażu od pewnego czasu. Z łatwością znajdziecie go w drogeriach. Mnie od razu wpadł w oko! Automatycznie zaczęłam się też zastanawiać, jak przenieść koral na język koloryzacji włosów, zwłaszcza tych które są obecnie w odcieniu blond.

Taki kolor włosów łatwo jest zmieniać na kilka tygodni poprzez zastosowanie specjalnych produktów koloryzujących zawierających aloes oraz kolagen morski od FARMAGAN. Wpływają nie tylko na kolor włosów, ale również na ich strukturę. Stanowią więc gwarancję odpowiedniej  pielęgnacji! Jeśli marzysz o nowym odcieniu swoich włosów, zapraszamy do salonów Maniewski na metamorfozę!

PANTONE od kilkunastu lat promuje uniwersalne wzorniki kolorystyczne i raporty trendów (w zeszłym roku królował kolor: ultra violet, który znalazł odzwierciedlenie w naszych propozycjach kolorystycznych).

Anna Sadowska 


Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail