31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

FARMAGAN – recepta na fryzjerski sukces

Pokaz grupy Hair Masters Club, premiery kolekcji „Enigma” i „Wskazówka”, nowości z branży, moc inspiracji i prezentacja sprawdzonych technik sprzedaży – pierwsze spotkanie integracyjne rodziny FARMAGAN już za nami.

Inicjatorem tego niezwykłego wydarzenia był Maciej Maniewski – właściciel salonów i akademii premium, osobowość telewizyjna, dystrybutor profesjonalnych kosmetyków oraz założyciel grupy HMC. Opowiedział historię swojej kariery, w której najważniejszym elementem byli ludzie tworzący wraz z nim autorską markę. Zdobyte doświadczenia Maciej przeniósł na rodzinę FARMAGAN – to ludzie, którzy znają swoją wartość i wiedzą, jak wykorzystywać wiedzę i podnosić umiejętności, aby móc jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Bycie fryzjerem oraz właścicielem salonów pomogło mu zrozumieć rolę, jaką powinien odgrywać dobry dystrybutor profesjonalnych kosmetyków.

Maciej Maniewski stworzył system mentoringu w rozwoju sieci dystrybucji marki FARMAGAN. Jego wyjątkowość polega na zabezpieczeniu interesów branży fryzjerskiej i gwarancji, że najkorzystniejsze warunki zakupu produktu klienci dostaną właśnie w salonach. Ten model biznesowy to odejście od dumpingowej polityki sprzedaży w sieci. Niższe ceny produktów w sklepach on-line bardzo często obniżały obroty i dochody salonów. W marce FARMAGAN na taką politykę nie ma miejsca. Najważniejszy jest interes fryzjerów.

Wieloletnie doświadczenie Macieja Maniewskiego w zawodzie owocuje rozwiązaniami, z których czerpać mogą wszystkie salony rodziny FARMAGAN. Markę można znaleźć w kilkudziesięciu salonach w takich miastach, jak m.in.: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Tarnów, Katowice, Rzeszów, Łódź, Toruń, Lublin, Częstochowa, Radom czy Gorzów Wielkopolski.

Marka doskonale łączy najlepszych ekspertów w Polsce. Efekty ich pracy to aż dwie nowe kolekcje, które zaprezentowano w Jachrance.

Klienci marki mieli przyjemność zobaczyć pokaz, w którym wystąpiła grupa Hair Masters Club w składzie: Maciej Maniewski, Paweł Kamiński, Szymon Niemczyński, Ernest Kawa i Mariusz Stawski. Do zespołu dołączył Sebastian Curyło, którego mieliśmy okazję zobaczyć na scenie po raz pierwszy w takim składzie. Oficjalnie przedstawiono również ekspertów marki FARMAGAN: Annę Buczak, Dawida Sobieraja, Lesyę Czajkę na czele z Anną Sadowską, Dyrektor Kreatywną Akademii Maniewski i ekspertką FARMAGAN ds. koloryzacji.

Pokaz został podzielony na dwie części. W pierwszej wystąpili: Paweł Kamiński, Ernest Kawa oraz Mariusz Stawski. Kolory modelek (wykonane przez Akademię Maniewski) oraz strzyżenia były inspirowane pierwszą kolekcją klientów FARMAGAN – “Enigmą”, stworzoną pod okiem Pawła Kamińskiego. Propozycje to hołd oddany matematycznej dokładności i refleksja na temat kryptologii we współczesnej modzie, przypomnienie, że styl to kwestia odwagi w odwracaniu proporcji. Klasyczny long bob z koloryzacją w kolorach brązu z czerwonymi panelami czy łagodne odcienie blondu zestawione z dysharmonijnym strzyżeniem zapowiadane są jako hity sezonu zima 2018/2019 roku. Fryzjerzy zaprezentowali też możliwości stylizacyjne grzywek w różnych odsłonach, stawiając na krótkie boby, naturalne, ciepłe blondy, charakterystyczne dla słowiańskiego typu urody.

Podczas drugiej części pokazu na scenie pojawili się Szymon Niemczyński, Maciej Maniewski oraz Sebastian Curyło. Inspirowali się II kolekcją klientów FARMAGAN – “Wskazówką” stworzoną pod okiem Szymona Niemczyńskiego. Prezentacja była ukłonem w stronę użytkowej formy fryzur dla 30, 40 i 50-latków. Ważniejsze niż podporządkowanie trendom stało się podkreślenie urody modelek i modeli, pokazanie, kim są i w jakim miejscu czasie żyją. Uwagę zwracały dłuższe formy, naturalne prowadzenie strzyżeń, miękkie, pozbawione agresywnego konturowania zarosty. Propozycje oparto na trzech długościach włosów i klasycznych formach fryzur: kole, kwadracie i linii pazia. Proste formy uzupełniały mocne kolory – rudości i fiolety. Za wykonanie kolorów odpowiadała Akademia Maniewski i eksperci HMC. Nad całością czuwała Anna Sadowska.

Podczas finału pokazu na scenie pojawiła się Novika. Nie zabrakło czasu na wspólne zdjęcia na ściance. Goście mogli w pełnej krasie obejrzeć efekty pracy osób tworzących kolekcje podczas wernisażu zdjęć obu projektów. Za wykonanie zdjęć odpowiedzialny był Łukasz Dziewic.

Po intensywniej niedzieli przyszedł czas na pracowity poniedziałek. Odbyło się wówczas szkolenie z odsprzedaży produktów FARMAGAN prowadzone przez Macieja Maniewskiego i Daniela Różanę. Zaprezentowano sprawdzone techniki sprzedaży i informowano, jak powinien wyglądać dobrze zaopatrzony salon fryzjerski. Daniel Różana przedstawił zalety produktów marki FARMAGAN i w ciekawy sposób opowiedział uczestnikom, co wyróżnia je na współczesnym rynku.

Jak będzie wyglądał rok 2019 w rodzinie FARMAGAN? Zachęcamy do śledzenia naszej strony www.farmagan.pl i obserwowania nas w mediach społecznościowych: www.facebook.com/farmaganpolska/ i www.instagram.com/farmagan_pl.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner