Maciej Maniewski z autorskim kanałem na YT

Co jest sekretem metamorfoz Macieja Maniewskiego? W jaki sposób podchodzi do klientek? Mistrz zaprasza Was do swojego salonu. Razem z bohaterkami nowego programu możecie usiąść na jego fotelu. Wystarczy odwiedzić www.maniewski.pl/youtube.

Klasyczne formy, precyzyjne fryzjerstwo i zaskakujący efekt. Oto czego możecie się spodziewać. Bohaterką pierwszego odcinka jest Adrianna Skon. Gość specjalny Macieja postanowił zmienić wszystko! Jak poradzić sobie z objętością włosów? Co zrobić, aby pracowała na naszą korzyść? Perfekcyjne wycieniowanie włosów, lekkość w ruchach powodująca lepszy kształt fryzury  – oto recepta na sukces. Przekonacie się również, co można zrobić z blondem, aby kolor stał się trójwymiarowy.

Adrianna Skoneczna, znana na YouTube pod pseudonimem Adrianna Skon, swoje filmy zaczęła nagrywać już w 2012 roku, czyli w wieku zaledwie 15 lat. Jej “Gadżetowo” bije rekordy popularności. W kolejnych odcinkach przedstawia teraz na swoim kanale testy produktów zamawianych przez internet.

PREMIERA 1 ODCINKA:

27.12.2018, godz. 18:00

PREMIERY KOLEJNYCH ODCINKÓW w co drugi czwartek.

Jeśli macie swoje propozycje kolejnych gości Maciej, dajcie znać: press@maniewski.pl

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner