Maniewski w warszawskim Prudentialu

Pięciogwiazdkowy hotel Warszawa z 140 apartamentami i apartamentem prezydenckim wita pierwszych gości. W byłym Prudentialu znajdziecie też salon Maniewski. To nasza druga lokalizacja po warszawskim Vitkacu i kolejny obiekt, w którym współpracujemy z rodziną Likusów. 

Dzięki nowej inwestycji stolica odzyska swoją architektoniczną perełkę w przedwojennym wyglądzie, a pasjonaci piękna nowe miejsce, we wnętrzach którego będzie można poddać się metamorfozie.

Dyrektorem nowego salonu została Anna Pruchniewicz. Wnętrze salonu zostało wykonane z najszlachetniejszych materiałów, w których dominuje kamień, stal i szkło. Ich jakość połączona z subtelnymi wykończeniami tworzy poczucie niespotykanej elegancji i luksusu.  Ta filozofia doskonale wpisuje się w priotytety marki Maniewski.

W momencie powstania Prudential był najwyższym budynkiem w Polsce i drugim najwyższym w Europie. Na jego dachu umieszczono pierwszy w Polsce nadajnik telewizyjny.  Podczas II Wojny Światowej mocno ucierpiał. Był jednym z pierwszych celów niemieckiego ostrzału artyleryjskiego, stał się również symbolem Powstania Warszawskiego.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner