31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Maniewski już po raz 5. ekspertem TVN Style

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_gallery type=”flexslider_fade” interval=”3″ images=”3251,3253,3254,3255,3256,3257,3259,3260,3261″ onclick=”link_no” custom_links_target=”_self” img_size=”medium”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][pt_text text_align=”text-left”]

Maciej Maniewski wraca na antenę TVN Style w piątym sezonie programu „Sablewskiej sposób na modę”. “Make over show” skradło serca widzów i spełniło swoją misję – kobiety chcą się zmieniać, chcą walczyć o siebie i o swoje marzenia.

Show okazał się dużo bardziej emocjonujący niż niejeden dreszczowiec, a przepis jest prosty –prawdziwe kobiety, które szczerze opowiadają swoje historie. Jednym z ważnych elementów programu zmian jest to, co dzieje się na głowie. – Wykorzystuję opracowaną przeze mnie metodę “modelowanie przez cięcie”. To gwarancja, że Panie po opuszczeniu show i planu zdjęciowego będą mogły odtworzyć ekranowy efekt – podkreśla Maciej Maniewski.

Maja Sablewska i Maciej Maniewski zjednali sobie sympatię widzów swoją szczerością i trzymaniem się prostej zasady – nie krytykujemy, nie oceniamy, nie wytykamy wad. Wysłuchują uczestników programu i podają im pomocną dłoń.

W kolejnej edycji poznamy nowe bohaterki, które potrzebują metamorfozy z bardzo różnych przyczyn. Wszystkie wykonają wielką, motywującą pracę nad sobą, żeby wynieść jak najwięcej ze spotkania z ekspertami. Nie zabraknie ciekawych porad modowych i dziesiątek inspirujących stylizacji do kopiowania i zabawy modą.

Archiwalne odcinki z udziałem Macieja Maniewskiego znajdziecie tutaj: TVN PLAYER

Już niebawem nasza fotorelacja z planu zdjęciowego na: www.facebook.com/Maniewski.Hair

fot. Piotr Mizerski / TVN

[/pt_text][/vc_column][/vc_row]

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł