2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Regeneracja włosów po lecie

Latem włosy narażone są na wiele czynników negatywnie wpływających na ich kondycję. Szkodzi im słona i chlorowana woda, słońce, a także używanie prostownicy, a nawet suszarki. Po urlopie postaw na regenerację i ich odbudowę.

Jesień to pora roku, która powoduje, że nasze włosy wymagają innej pielęgnacji niż latem. Konieczne jest dogłębne odżywienie, nawilżenie i wzmocnienie struktury włosów, które po słonecznym urlopie są mocno przesuszone. Odpowiednia pielęgnacja to taka, która dopasowana jest bezpośrednio do danego typu i struktury włosów. W jej skład wchodzą odżywcze i odbudowujące szampony, a także maski regenerujące. Dodatkowo na noc niezbędne będą olejki nawilżające, które nadadzą włosom blasku i pozostawią je miękkie w dotyku.

Jeśli mamy mocno zniszczone włosy, ratunkiem może okazać się tylko strzyżenie. Choć nie każda kobieta lubi krótkie fryzury w tym sezonie będą one niezwykle modne, a przede wszystkim wygodne. Często radykalna zmiana jest niezbędna, aby włosy były zdrowe i mocne. Dla osób, które boją się takich zmian wskazane jest podcięcie końcówek i odbudowa struktury włosów za pomocą specjalistycznej pielęgnacji dostępnej w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

Jeśli decydujemy się na zmianę koloru lub tylko jego odświeżenie to tylko w sposób bezpieczny. Nowoczesne preparaty dostępne w salonach fryzjerskich, nakładane są na włosy w trakcie koloryzacji. Ich unikalna formuła sprawia, że włosy są zregenerowane, miękkie, gładkie, idealnie błyszczące już po jednym zabiegu.


MACIEJ MANIEWSKI
Stylista gwiazd, autor wielu głośnych metamorfoz

Foto: Justyna Radzymińska, www.justynaradzyminska.com

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner