31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Metamorfoza — zupełnie nowa Ty!

Podkreślenie życiowej zmiany, początek nowego rozdziału, odcięcie się od tego, co było, a może po prostu… chęć odmiany wizerunku? Klientki kierują się różnymi pobudkami podczas podejmowania decyzji o metamorfozie, a fryzjerzy rozumieją każdą z nich. Dziś podpowiadamy, na co się zdecydować, jeśli szukasz opcji dla siebie!

Postaw na spektakularne rozświetlenie, czyli Metamorfoza Refleksem

Jeśli marzysz o mocnej zmianie, która jednocześnie będzie wyglądać naturalnie – Metamorfoza Refleksem jest właśnie dla Ciebie. Charakteryzuje się tym, że w trakcie koloryzacji rozjaśniamy wszystkie pasma, jednak zachowujemy naturalny odrost, dzięki czemu kolory łagodniej się przechodzą, a Ty nie musisz się martwić pojawiającym się co chwila odrostem.

Głęboki kolor jednolity

Aby całkowicie odmienić swój aktualny odcień, postaw na kolor jednolity. Nasze klientki najczęściej wybierają czekoladowe brązy, rudości albo… platynowe blondy. Jeśli nie jesteś pewna, jaki kolor będzie dla Ciebie najlepszy – udaj się najpierw na konsultację fryzjerską, w trakcie której specjalista dobierze odcień idealnie pasujący do Twojej urody.

Konkretne cięcie

I w końcu, nasza ulubiona opcja, czyli mocne strzyżenie. Metamorfoza strzyżeniem ma działanie wręcz terapeutyczne, wyzwalające, szczególnie jeśli mówimy o cięciu włosów długich. Jeśli masz włosy naturalne – warto taką metamorfozę połączyć z oddaniem ich na rzecz fundacji. Marka Maniewski od lat współpracuje z fundacją Rak’n’Roll i we wszystkich naszych salonach u wybranych stylistów możesz skorzystać z bezpłatnego strzyżenia.

Jeśli chodzi Ci po głowie spektakularna metamorfoza i marzysz o tym, aby zasiąść w fotelu Macieja Maniewskiego i pojawić się w jednym z odcinków na jego kanale – wyślij nam swoje zgłoszenie na social mediach lub adres mailowy youtube@maniewski.pl.

Zobacz poniżej najnowszy odcinek na kanale YouTube Maniewski oraz spektakularną przemianę Ani!

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner