31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Natasha Pavluchenko i Lidia Kalita z marką Maniewski

Czeka nas pracowity i mody weekend. W sobotę bierzemy udział w  pokazie Natashy Pavluchenko w Bielsku Białej, w niedzielę wspieramy pokaz Lidii Kality na polu golfowym w Rajszewie. To kolejny raz kiedy Maciej Maniewski łączy swoje siły z najlepszymi projektantkami w branży. 

Natasha Pavluchenko to przyjaciółka naszej marki, autorka kostiumów do Hair M Show.

Jej kolekcje są pokazywane nie tylko w Polsce, ale także w Portugalii, Rosji, Włoszech, Hiszpanii i Niemczech. Jest projektantką mody o dużej renomie. Jej celem jest połączenie wysokiej jakości wzornictwa z ciekawymi krojami.  Szerokie spektrum zainteresowań i dalsze eksperymenty to jej znaki rozpoznawcze.

Czym zaskoczy w nowej kolekcji? Przekonamy się już w weekend.

Lidia Kalita to projektantka mody, ulubienica gwiazd. Modą chciała zajmować się od zawsze. I spełniła swoje marzenia. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród. Jej klientki łakną nieustających zmian i  nowości, więc projektuje ponad 350 modeli w sezonie! Ubiera kobiety podobne do siebie – aktywne, ciekawe świata i mody. Każda kolekcja opowiada inną historię, a sama Lidia mówi o sobie, że należy do grupy osób szczęśliwych, dla których praca jest ich hobby.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł