2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Niech żyje Magenta! – Viva Magenta kolorem 2023 Pantone

Niezwykły kolor na niezwykłe czasy – tak Pantone opisuje w kilku słowach kolor, który został wybrany kolorem roku, czyli Viva Magenta. Jaka jeszcze symbolika za nim stoi i jak odniesie się do nowych trendów branża fryzjerska?

Jaki jest Viva Magenta?

Viva Magenta to zbalansowany, karmazynowy odcień, który zawiera w sobie zarówno ciepłe, jak i zimne tony. To odważny i mocny, wręcz pulsujący kolor, przywodzący na myśl optymizm i radość. Dodaje odwagi, zachęca do działania i elektryzuje. Pantone tłumaczy, że w ich oczach ten odcień jest dowcipny, zuchwały i odpowiedni dla każdego, ukazuje wszystko to, czego w dzisiejszych czasach tak wiele i wielu z nas potrzebuje.

Patrząc przez pryzmat ostatnich lat, kiedy kolorami roku były wybierane delikatne, spokojne odcienie, Pantone obrało ciekawy i ważny kierunek. Po tak trudnych miesiącach pora na pewność i odwagę w dążeniu do stabilizacji w połączeniu ze światem, który stara się stanąć na własnych nogach po ciężkich doświadczeniach.

Nowe trendy

Na kolor roku zawsze czeka cała branża kreatywna, której częścią jest branża fryzjerska. To fantastyczna okazja dla specjalistów marki oraz Akademii Maniewski, aby zinterpretować ten odcień na włosach. Przewidujemy, że w ciągu roku Viva Magenta będzie prawdziwym hitem nie tylko w formie koloryzacji jednolitej, ale również kolorowych akcentów na włosach, refleksów oraz delikatnej poświaty. Jesteśmy pewni jednego: zgodnie z ideą Pantone, każdy znajdzie coś dla siebie!

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner