31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Makijaż włosów – trendy 2023

Innowacja w koloryzacji i najgorętszy trend 2023 roku – makijaż włosów. To właśnie dzięki niemu jesteśmy w stanie wydobyć z włosów to, co najpiękniejsze, czyli dynamikę, charakter oraz głębię koloru. Co jeszcze gwarantuje makijaż włosów? Na czym polega? I u kogo sprawdzi się najlepiej? Specjaliści marki Maniewski odpowiadają na pytania!

Naturalność i subtelność to elementy, których większość klientek wciąż poszukuje w koloryzacjach. Odpowiedzią na ich potrzeby jest trend 2023 roku, czyli makijaż włosów. Tym typem koloryzacji fryzjer nie tylko może podkreślić urodę klientki, ale również optycznie nadać włosom objętość lub wręcz przeciwnie – ją zmniejszyć. Oprócz tego makijaż włosów pomaga skorygować kształt twarzy, od czego pochodzi nazwa zabiegu – makijaż włosów.

Na czym polega makijaż włosów?

Tego typu koloryzacja zawsze jest łączona ze wcześniejszym użyciem koloru bazowego. Następnie, już na gotowej bazie, fryzjer przystępuje do starannego rozmieszczenia akcentów kolorystycznych przy użyciu wybranej przez siebie techniki (lub kilku technik). Makijaż włosów cechuje niemal pełna swoboda wykonania oraz doboru kolorystyki. Głównym celem jest stworzenie takiego połączenia kolorów, które zaowocuje efektem pełnym dynamiki i głębi. Może zarówno odwzorowywać refleksy, które pojawiają się na naturalnym kolorze włosów, jak i takie, które w naturze nigdy nie występują. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

U kogo ten typ koloryzacji sprawdzi się najlepiej?

Tak naprawdę makijaż włosów można zaproponować każdej klientce, bez względu na to, czy na co dzień wybiera klasyczne opcje czy jest zwolenniczką awangardowych stylizacji. Dzięki dowolności w doborze kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym typie koloryzacji, zobacz najnowszy odcinek na kanale YouTube Macieja Maniewskiego!

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł