Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Niezbędnik prezentowy Macieja Maniewskiego

Koniec roku i święta to zawsze czas podsumowań. Jakie pytanie powinno się pojawić? Proponuje, aby było to – jak dbałyście/dbaliście o swoje włosy w ciągu ostatnich miesięcy i co można z tym zrobić.

Czy kosmetyki są dobrym prezentem pod choinkę? Oczywiście. Idzie za nimi coś dużo więcej – troska o zdrowie i piękno. Dlatego mam dla Was propozycję.

Pierwszym przykazaniem dla piękna i zdrowia jest odpowiednie nawilżenie. Dlatego gorąco polecam Wam serię HYDRA. Serię wyróżnia wysoka zawartość kwasu hialuronowego. To substancja naturalna dla naszego organizmu. Wchodzi w skład płynów ustrojowych, tkanki łącznej oraz jest budulcem naczyń krwionośnych. Doskonale wiąże wodę. Każdego dnia ok. 30% cząsteczek kwasu ulega rozpadowi. Często konieczne jest dostarczanie go z zewnątrz i wtedy z pomocą przychodzą produkty FARMAGAN.

Do serii HYDRA proponuje dodać jeden z moich ulubionych kosmetyków – tzn. spray volume-up. Ten produkt zawiera roztwór tzw. kompleksu objętościowego, który pochodzi z hydrolizy białek pszenicy. Doskonale kondycjonuje włosy. Wpływa na odżywienie, nawilżenie i zwiększenie objętości. Dodatkowo nie obciąża włosów, dodaje im objętości u nasady i sprawia, że są błyszczące.

Co czeka nas w nowym roku? Przygotowałem dla Was specjalny plan dbania o piękno i zdrowie włosów. 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner