31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

O czym pamiętać podczas wizyty u fryzjera?

Lubimy wskazówki. Nawet jeśli nie wiesz, czego oczekujesz, to na pewno wiesz, czego nie chciałabyś mieć na głowie. To niezły początek naszej współpracy.  Co dalej?

Wizualizuj marzenia

Zdjęcie mówi więcej, niż 1000 słów. Jeśli znalazłaś fryzurę, od której nie możesz oderwać wzroku, chętnie porozmawiamy. Pamiętaj, że nie będziesz w niej wyglądała identycznie, ale dzięki rozmowie możemy osiągnąć kompromis, z którego będziesz zadowolona. Fryzura musi pasować do kształtu twojej twarzy i osobowości, ale również do struktury włosów. Warto też wziąć pod uwagę codzienną stylizację. Czy twoja poranna rutyna pozwoli ci na codzienną, dłuższą stylizację? Czy jednak lepiej wybrać fryzurę, która nie będzie wymagała tak dużo uwagi? Ale do tej kwestii jeszcze wrócimy.

Prawidłowa postawa!

Wyprostuj się! Ta zasada obowiązuje również na naszym fotelu. Pamiętaj, że skrzyżowane nogi zaburzają postawę całego ciała. To bardzo ważne, aby podczas cięcia zawsze siedzieć tak prosto, jak tylko się da, nawet jeśli to nie jest do końca komfortowe. Zdarza się, że fryzjer prosi o to, by wstać. Wtedy najlepiej widać, jak mają się końcówki włosów do ramion. Pamiętaj, że w naszej branży liczą się milimetry i często to właśnie detale sprawiają, że efekt jest tak spektakularny.

Ile podcinamy?

Bądź konkretna. „Kilka centymetrów” albo „tyle ile są zniszczone” to droga to rozczarowania. Najlepiej pokaż nam, dokąd możemy obcinać. Nie odwołuj się do wyobraźni i fryzur znanych osób, które widziałaś na różnych etapach ich kariery publicznej.

Ciekawość to pierwszy stopień do…

…funkcjonalności. Nie jesteśmy wścibscy, gdy pytamy o twój tryb życia. W dużej mierze to on determinuje rodzaj fryzury, który będzie dla ciebie najlepszy.  Jeśli wstajesz bardzo wcześnie i dajesz sobie godzinę na umycie i modelowanie włosów, stylista może zaproponować cięcie wymagające codziennego układania. Jeśli natomiast lubisz pospać dłużej, a na dodatek zwykle się wszędzie spóźniasz, lepiej sprawdzi się fryzura, która sama się układa – wystarczy przeczesać włosy lub umyć i zostawić do samodzielnego wyschnięcia.

Jak u lekarza?

Nasi styliści nie wypuszczą cię z salonu bez recepty na … zdrowe i piękne włosy.  Ich kondycja jest dla nas najważniejsza. Dlatego opuszczając salon, otrzymasz zalecenia odpowiadające potrzebom twoich włosów i skóry głowy wraz ze wskazaniem konkretnych produktów.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner