Metamorfoza Refleksem, czyli nowa jakość metamorfoz w salonach Maniewski

Jeśli chcesz wejść w nowy sezon zupełnie odmieniona lub marzysz o tym, aby zatrzymać lato na dłużej, choćby na włosach – marka Maniewski wychodzi naprzeciw twoim oczekiwaniom. W każdym z naszych salonów jest już dostępna zupełnie nowa usługa, Metamorfoza Refleksem. Na czym polega? Dziś odpowiadamy na wasze pytania.

Pojaśnienia na włosach są waszym ulubionym rodzajem koloryzacji już od dłuższego czasu. Rozjaśnianie pojedynczych kosmyków na długościach pięknie modeluje fryzurę, nadaje jej głębi i dynamiki. Jednak gdyby tak pójść o krok dalej i całą metamorfozę, spektakularną zmianę oprzeć właśnie na wielowymiarowej koloryzacji, której efektem będzie całkowicie odmieniony wizerunek?

Różnorodność technik

Niezmiennie od lat, marka Maniewski stawia na rozwój. Dlatego do najpopularniejszej techniki refleksów z wolnej ręki doszły również inne, mniej popularne, dzięki którym możemy osiągnąć efekt dopasowany indywidualnie do waszych potrzeb. Nasi specjaliści chętnie wykorzystują również technikę brazylijską, airtouch, babylights, highlights czy Money Piece.

Metamorfoza Refleksem

Nowa usługa pozwala na połączenie wszystkich technik tworzenia refleksów po to, aby efekt był jak najbardziej niezwykły. Dzięki wykonaniu pojaśnień na wszystkich kosmykach uzyskujemy zmianę totalną, która jednocześnie wygląda bardzo naturalnie. Odrost pozostaje naturalny lub lekko przyciemniony przy pomocy tonowania, lub koloryzacji ton w ton. Przy takim rodzaju farbowania będziesz mieć pewność, że problem nieestetycznego odrostu nie będzie cię dotyczyć.

Refleks w roli głównej

W najnowszym odcinku na kanale YouTube Maciej Maniewski przeprowadził niezwykłą metamorfozę Marii Jeleniewskiej, najpopularniejszej Polki na TikToku. Głównym elementem zmiany był piękny, karmelowy refleks.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner