Objętość jak u ADELE – pomysły stylizacyjne

Kochamy jej głos i zazdrościmy bujnych włosów. Adele w swoich stylizacjach nawiązuje do klasycznych lat 60-tych. W czym tkwi sekret lśniących i gęstych włosów wokalistki? Klucz to objętość. Podpowiadamy, jak ją osiągnąć. 

Czego potrzebujecie?

1. Dobry lakier: np. Fixton.

Mocno utrwala, doskonale sprawdza się przy precyzyjnych, misternie układanych konstrukcjach. Szybko schnie, nie pozostawia osadu. Nadaje włosom objętość i połysk

2. Spray dodający objętość: np. Bioactive Haircare linia Volume-up

Spray do włosów zawiera roztwór tzw. kompleksu objętościowego, który pochodzi z hydrolizy białek pszenicy. Ma zdolność kondycjonowania włosów. Wpływa na odżywienie, nawilżenie i zwiększenie objętości. Nie obciąża włosów, dodaje im objętości u nasady. Sprawia, że są błyszczące.

3. Kultowa okrągła szczotka marki Maniewski

http://sklep.maniewski.pl/szczotka-z-rurka-black-s
http://sklep.maniewski.pl/szczotka-z-rurka-white-s

Chaos bez ograniczeń

W umyte i lekko podsuszone włosy wgnieć piankę do włosów nadającą objętość.  Poszczególne pasma nawiń na wałki. Gdy nie masz czasu, a zależy Ci na szybkim efekcie, możesz skorzystać też z okrągłej szczotki marki Maniewski. Fryzura nabierze objętości, a efekt będzie trwalszy. Gdy włosy będą już suche, poprowadź na środku równy przedziałek. Boczne pasma mają pozostać gładkie, natomiast tył natapiruj. Całość utrwal lakierem.


Powodzenia!

Podobne wpisy