2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Pielęgnacja.. połowy lata

Mamy sierpień. Dokładnie połowę wakacji. Część z Was urlop ma już za sobą. Inni odliczają do wyjazdu. Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz, czas zadbać o odpowiednią pielęgnacje. Przygotowaliśmy dla Was krótki alfabet pielęgnacyjny

Wakacyjna (bez)troska

Latem uwielbiacie chodzić z wilgotnymi włosami. Wspaniale, że dajecie im wyschnąć samoistnie, ale to też trzeba robić z głową. Pamiętajcie, aby nie zasypiać z wilgotnymi włosami i nie upinać ich, jeśli nie zdążyły wyschnąć. Jeśli jest za gorąco, aby używać suszarki, zawsze możesz skorzystać z opcji zimnego nawiewu.

Najlepszy przyjaciel włosów…

… to nożyczki. Unikamy obcinania zniszczonych końcówek jak ognia. Ścinać je nie tylko warto, ale wręcz trzeba, aby włosy prezentowały się lepiej. Regularne podcinanie nawet o 1 cm wpływa dobroczynnie na kondycję włosów i ich układanie. Nie ma nic gorszego niż strzępienie włosów tępym narzędziem. Będą wyglądały na bardziej zniszczone, niż w rzeczywistości.

Pielęgnacja – update!

Słońce i dalekie podróże wpływają na nasze włosy i decydują o ich kondycji. Warto odwiedzić stylistę o poprosić o profesjonalną konsultację i ocenę, czy dobrana pielęgnacja jest właściwa. Pamiętaj, że nie ma niczego gorszego niż kierowanie się przy wyborze szamponu i odżywki na przykład zapachem kosmetyków. Te które mocno się pienią najczęściej również zawierają szkodliwe czynniki. 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner