fbpx

BLOG

Wyzwanie: odżywienie słowiańskich włosów delikatnych

4 sierpnia 2019
0 Comments

Mnóstwo okazji do stylizacji, koncerty, plany teledysków i sesje zdjęciowe. Klaudia Szafraniec, wokalistka zespołu Xxanaxx długo zapuszczała włosy. Teraz szuka recepty na skuteczną pielęgnację. Dlatego spotkała się z Maciejem Maniewskim. Zapis wizyty stał się kolejnym odcinkiem metamorfoz mistrza na Youtube.

Raz przyklapnięte, raz puszące się i skłonne to elektryzowania – włosy słowiańskie są mało pokorne. W filmie przekonacie się, jak działa na nie kaszmirowa keratyna i jak sprawić, aby włosy wyglądały dobrze na scenie i na co dzień. Maciej poradzi, na co zwracać uwagę i jak uniknąć obcinania włosów.

Dowiecie się też, jak działa kuracja Bioactive Naturalis HS3 z kaszmirową keratyną. Zabieg ma dwie odsłony. Pielęgnację, którą wykonuje fryzjer w salonie i serię produktów, które przedłużają jej efekt, a przeznaczone są do stosowania w domu. To seria trzech produktów: szamponu, odzywki i olejku arganowego. Ten ostatni znajduje się  również w specjalnym sprayu, który nabłyszcza włosy a dodatkowo chroni przed ciepłem. 

NASZA RADA: Jeśli prostujesz włosy, pamiętaj, aby wcześniej dobrze wysuszyć je na szczotce i jak najkrócej narażać je na działanie bardzo wysokich temperatur. 

KOSMETYKI Z ODCINKA:

Szampon Bioactive Naturalis HS3
Odżywka Bioactive Naturalis HS3
Nabłyszczacz z olejkiem arganowym Bioactive Styling
Suchy spray teksturyzujący Bioactive Styling

Obejrzyj metamorfozę na YOUTUBEBądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Wpisz swój e-mail