Pielęgnacyjne rytuały na Dzień Kobiet

Niech Dzień Kobiet będzie Twoim dniem! Właśnie dziś warto zrobić coś, na co nie masz zazwyczaj czasu, a jednocześnie co sprawia Ci dużą przyjemność. Idealnym rozwiązaniem są pielęgnacyjne rytuały. Wybierz jeden z naszych ulubionych sposobów na pielęgnację i pozwól sobie na chwilę relaksu.

Sauna

Jednym z najlepszych sposobów na szybką regenerację włosów jest sauna. Nie musisz jednak posiadać żadnych dodatkowych urządzeń emitujących parę wodną, aby zapewnić sobie w domowych warunkach podobny efekt. W pierwszej kolejności umyj swoje włosy dwukrotnie ulubionym szamponem, odciśnij z nich wodę, a następnie dokładnie wczesz w kosmyki wybraną przez siebie maskę. Następnie weź ręcznik i dokładnie go zmocz w gorącej wodzie i mocno odciśnij z niego jej nadmiar. Zawiń swoje włosy w ciepły ręcznik i trzymaj go na włosach przez około 10 minut (ale nie dłużej). Ciepło ręcznika sprawi, że łuski włosa otworzą się, a składniki odżywcze z maski lepiej wnikną do jego wnętrza.

Po ściągnięciu ręcznika, dokładnie wypłucz włosy pamiętając o tym, aby na końcu wykorzystać strumień chłodnej wody, który domknie łuskę włosa. Dzięki temu będą bardziej odporne na zniszczenia mechaniczne, a także staną się sypkie i pełne blasku.

Olejowanie

Nie masz zazwyczaj na nie czasu? W takim razie to jest idealna okazja! Dobierz olej do porowatości swoich włosów (tutaj dowiesz się, jak to zrobić) i rozprowadź go na długościach swoich włosów (unikając obszaru u nasady). W tym samym czasie możesz zaaplikować wcierkę na skórę głowy i wykonać dokładny jej masaż. Olej pozostaw na włosach, a w tym czasie zobacz odcinek swojego ulubionego serialu lub przeczytaj rozdział książki.

Salonowa pielęgnacja

Jeśli masz ochotę na pielęgnację, ale już niekoniecznie na pozostawanie w domu – serdecznie zapraszamy do salonów Maniewski! Dzień Kobiet świętujemy przez cały tydzień i w związku z tym przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową promocję: decydując się na jakąkolwiek koloryzację między 6 a 11 marca, otrzymasz od nas pielęgnacyjny rytuał Davroe “Nawilżenie i blask” z rabatem -50%, czyli w cenie 60zł.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Cookie Consent with Real Cookie Banner