2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Pielęgnacyjne rytuały na Dzień Kobiet

Niech Dzień Kobiet będzie Twoim dniem! Właśnie dziś warto zrobić coś, na co nie masz zazwyczaj czasu, a jednocześnie co sprawia Ci dużą przyjemność. Idealnym rozwiązaniem są pielęgnacyjne rytuały. Wybierz jeden z naszych ulubionych sposobów na pielęgnację i pozwól sobie na chwilę relaksu.

Sauna

Jednym z najlepszych sposobów na szybką regenerację włosów jest sauna. Nie musisz jednak posiadać żadnych dodatkowych urządzeń emitujących parę wodną, aby zapewnić sobie w domowych warunkach podobny efekt. W pierwszej kolejności umyj swoje włosy dwukrotnie ulubionym szamponem, odciśnij z nich wodę, a następnie dokładnie wczesz w kosmyki wybraną przez siebie maskę. Następnie weź ręcznik i dokładnie go zmocz w gorącej wodzie i mocno odciśnij z niego jej nadmiar. Zawiń swoje włosy w ciepły ręcznik i trzymaj go na włosach przez około 10 minut (ale nie dłużej). Ciepło ręcznika sprawi, że łuski włosa otworzą się, a składniki odżywcze z maski lepiej wnikną do jego wnętrza.

Po ściągnięciu ręcznika, dokładnie wypłucz włosy pamiętając o tym, aby na końcu wykorzystać strumień chłodnej wody, który domknie łuskę włosa. Dzięki temu będą bardziej odporne na zniszczenia mechaniczne, a także staną się sypkie i pełne blasku.

Olejowanie

Nie masz zazwyczaj na nie czasu? W takim razie to jest idealna okazja! Dobierz olej do porowatości swoich włosów (tutaj dowiesz się, jak to zrobić) i rozprowadź go na długościach swoich włosów (unikając obszaru u nasady). W tym samym czasie możesz zaaplikować wcierkę na skórę głowy i wykonać dokładny jej masaż. Olej pozostaw na włosach, a w tym czasie zobacz odcinek swojego ulubionego serialu lub przeczytaj rozdział książki.

Salonowa pielęgnacja

Jeśli masz ochotę na pielęgnację, ale już niekoniecznie na pozostawanie w domu – serdecznie zapraszamy do salonów Maniewski! Dzień Kobiet świętujemy przez cały tydzień i w związku z tym przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową promocję: decydując się na jakąkolwiek koloryzację między 6 a 11 marca, otrzymasz od nas pielęgnacyjny rytuał Davroe “Nawilżenie i blask” z rabatem -50%, czyli w cenie 60zł.

Nowość
BESTSELLER
Na prezent

DAVROE

158.00 

Nowość
BESTSELLER
Na prezent

FARMAGAN

180.00 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner