Pokaz “Love Naturally” na targach Cosmoprof w Bolonii

Kiedy fryzjerstwo spotyka się z naturą, a piękno kreacji wysuwa się na pierwszy plan , powstaje coś niezwykłego. Stąd właśnie “Love Naturally”, nazwa pokazu Akademii Maniewski oraz Hair Masters Club dla marki Farmagan z międzynarodowych targów Cosmoprof w Bolonii. Pokazu absolutnie wyjątkowego.

Targi fryzjerskie Cosmoprof w Bolonii to największe wydarzenie tego typu w całej Europie, na które co roku zjeżdżają się tysiące fryzjerów, również z Polski, a także wystawiają się najważniejsze marki fryzjerskie. Na stanowiskach można zobaczyć nowości, które pojawią się na rynku w przeciągu najbliższych miesięcy, a na scenie – pokazy kunsztu fryzjerskiego oraz trendy, które będą królować w europejskich salonach.

Hair Masters Club łączy siły z Akademią Maniewski

Maciej Maniewski zaprosił do udziału w projekcie jednych z najlepszych fryzjerów w Polsce: Sebastiana Curyło, Szymona Niemczyńskiego oraz Pawła Kamińskiego z grupy Hair Masters Club, a także Kordiana Mańkowskiego, Dyrektora Kreatywnego od koloryzacji w Akademii Maniewski. Panowie zaprezentowali w trakcie widowiskowego show najmodniejsze strzyżenia oraz koloryzacje, idealnie współgrające z tematem przewodnim wydarzenia.

Z miłości do natury – “Love Naturally”

Tym tematem była natura – jej delikatność, subtelność, ale również potęga i kobiecość. Wszystko za sprawą farb Performance, nowości w portfolio Farmagan. Koloryzacja wegańska, delikatna, bez amoniaku była inspiracją do stworzenia kolorów jak najlepiej odpowiadających tym, które występują w naturze. Połączenie odcieni ziemi z mocnym, zdrowym blaskiem oraz zwiewnym, subtelnym cięciem zaowocowało fryzurami wyjątkowo kobiecymi, będącymi świetną propozycją dla niejednej z pań.

Integralną częścią pokazu były kostiumy, choreografia oraz charakteryzacja, za którymi stały genialna projektantka Natasha Pavluchenko oraz makijażystka Anna Sass.

Zobaczcie fotorelację z wydarzenia!

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Cookie Consent with Real Cookie Banner