1-30 kwietnia do zakupów powyżej 250 zł otrzymasz 2 tubki peelingu Clean Up w prezencie!

Pierwsze w Polsce warsztaty Allilon

Pracuj z najlepszymi, ucz się od największych mistrzów – Maciej Maniewski, ambasador Fale Loki Koki i Akademia Maniewski zapraszają do udziału w warsztatach, jakich w naszym kraju jeszcze nie było!

Maciej już od wielu lat – myśląc o marce Maniewski – nie myśli tylko o sobie, ale i o wszystkich przedstawicielach branży. Nigdy nie zapomina o fryzjerach z całej Polski. I to specjalnie dla nich ogłoszony zostaje konkurs, którego zwycięzca weźmie udział w zamkniętych, zorganizowanych specjalnie dla stylistów Maniewski warsztatach prowadzonych przez grupę ALLiLON.

Zespół założony przez Johnny Othona i Pedro Inchenko po dziesięcioletnich doświadczeniach z Akademią Vidal Sassoon działa pod własnym szyldem. Styliści opracowali własną twórczą drogę do odkrywania nowych stylów strzyżenia i tworzenia trendów – seminaria i edukacyjne pokazy look & learn. Teraz dzielą się swoją wiedzą na całym świecie. Pobyt instruktorów w Polsce to będą niezapomniane, pełne wzajemnych inspiracji chwile

Co zrobić, aby stać się ich uczniem?

  1. Polub Facebook Maniewski Akademia
  2. Wyślij zdjęcie swojej pracy – kolor lub strzyżenie, mile widziana pełna stylizacja, korzystając ze strony www.maniewski.pl/allilon

W programie szkolenia Primary Shapes m.in. wprowadzenie do podstawowych zasad strzyżenia, rozwój umiejętności i pomoc, zapoznanie z zasadami ułatwiającymi podejmowanie decyzji – kiedy, dlaczego i jak strzyc, ABC w kwestii zasad doboru odpowiedniej długości i kształtu fryzury oraz technik strzyżenia do indywidualnych potrzeb klientów.

Obok warsztatów ALLiLON na utalentowanych czekają:

  1. Komplet szkoleń w AKADEMII MANIEWSKI o wartości 5000 PLN – 2 MIEJSCE
  2. Kosmetyki Davines o wartości 1000 PLN – 3 MIEJSCE

Więcej informacji można znaleźć na: www.maniewski.pl/allilon. Zachęcamy do udziału.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner