Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

“Afera Fryzjera” z Maciejem Maniewskim

Już 1 października o 15:00 na antenie TVN Style premiera pierwszego odcinka „Afery fryzjera” z Maciejem Maniewskim. Po długoletniej współpracy przy formatach TVN przyszedł czas na własne fryzjerskie show.

Swoją przygodę z fryzjerstwem Maciej Maniewski rozpoczął w 1995 roku, a już w 2000 roku szkolił setki fryzjerów w całym kraju. Szybko znalazł się w czołówce instruktorów marki Kadus, kilka lat później współpracował już z marką Kemon. Obecnie jest ambasadorem największej marki fryzjerskiej – Fale Loki Koki i właścicielem czterech salonów w Polsce w najbardziej prestiżowych lokalizacjach: Kraków (Pasaż Rynek 13), Warszawa (Vitkac), Katowice (ul.3 Maja), Rzeszów, gdzie również działają profesjonalne Akademie Fryzjerskie.

Mistrz sztuki fryzjerskiej, ekspert od metamorfoz i mecenas kultury – tak często mówią i piszą o nim dziennikarze. Maciej od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata kultury, sportu i show-biznesu.

W nowym sezonie programu „Afera fryzjera” Maciej Maniewski wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim. Zweryfikuje umiejętności pracowników, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki. Z jakimi przeszkodami będzie musiał sobie poradzić? Jakie niespodzianki na niego czekają? Czy znajdzie lekarstwo na każdy problem? Czy bohaterowie programu skorzystają z wiedzy i doświadczenia Macieja i uratują swoje zakłady – odpowiedzi znajdziemy już w październiku w TVN Style.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner