31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Porsche Experience z Maciejem Maniewskim

Przekonaj się, na co Cię stać. Czas wyzwolić pełny potencjał w sposobie bycia, życia i myślenia, pora na bycie o krok przed innymi – ta filozofia połączyła Macieja Maniewskiego i cykl wydarzeń Porsche Experience. Luksus to nie tylko jakość, ale i doświadczenie – dlatego w Kamieniu Śląskim w maju i we wrześniu pojawi się również marka FARMAGAN.

Każde Porsche ma w sobie sportowy gen. Wystarczy go obudzić.  Dlatego w letniej edycji (06-26.05) spotykamy się na torze wyścigowym w Kamieniu Śląskim. Maciej Maniewski wraz z pasjonatami sportu i mocnych wrażeń będzie testować całą gamę nowych modeli pod okiem profesjonalnych instruktorów. 

Tam gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, pojawia się również marka FARMAGAN. Produkty linii POINT pozwalają na perfekcję stylizacji w maksymalnie krótkim czasie, przy zachowaniu aspektu wielozadaniowości. Szampon z tej serii równie dobrze sprawdza się na przykład jako żel do ciała. Marka przygotowała również specjalne zaproszenie zarówno dla Pań, jak i Panów. Jesteście naszymi stałymi klientami. Czas, aby o męskiej pielęgnacji włosów i skóry głowy w każdym wieku mówić głośno i konkretnie.

Porsche Experience Center Silesia Ring i marka FARMAGAN zapraszają nie tylko w maju, ale również we wrześniu.

Więcej informacji o wydarzeniu:

https://porsche.pl/motorsport-i-imprezy/porsche-experience-2019/

Więcej informacji o kosmetykach POINT:

https://sklep.maniewski.pl/stylizacja/farmagan/point-hair

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner